Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення №13 (від 27.09.2011 року)

Рішення №13 (від 27.09.2011 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 03.10.2011

Дата оновлення: ---

УКРАЇНА

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА 

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                    

РІШЕННЯ

дванадцятої сесії міської ради шостого скликання

 

від    27.09.2011 року             №   13           м.  Красилів

 

Про надання  та  вилучення 

земельних  ділянок в місті

 

 

               Розглянувши звернення фізичних та юридичних осіб, у відповідності до Земельного кодексу України, законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про землеустрій”  та „Про оренду землі”, враховуючи матеріали інвентаризації земель, міська рада  ВИРІШИЛА:

 

1. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,0582 га по вул. М.Грушевського, 31 у Кашуби Дмитра Олексійовича в зв'язку із зміною власника частини житлового будинку.

 

2. Надати дозвіл Майор Тетяні Дмитрівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку по вул. М.Грушевського, 31, площею 0,0582 га, із них: 0,05 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 0,0082 га для ведення особистого селянського господарства.

 

3. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,02 га по вул. Партизанська, 43 у Жукової Ганни Іванівни в зв'язку із зміною власника частини житлового будинку.

 

4. Надати дозвіл Зайцевій Олені Казимирівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку по вул. Партизанська, 43, площею 0,02 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. 

 

5. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,11 га по вул. В’ячеслава Чорновола, 12/2  у  Полятевича Анатолія Михайловича в зв'язку із зміною власника частини житлового будинку.

 

6. Надати дозвіл Полятевич Надії Панасівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку по вул. В’ячеслава Чорновола, 12/2, площею 0,11 га, із них: 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 0,01 га для ведення особистого селянського господарства. 

 

7. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,06 га по вул. Шкільна, 6 „А” у  Житомірського Василя Казимировича в  зв'язку із зміною власника житлового будинку.

 

8. Надати дозвіл Житомірській Олені Марківні та Зайчук Віті Василівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право спільної сумісної власності на земельну ділянку по вул. Шкільна, 6 „А”, площею 0,06 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. 

 

9. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,01 га по вул. Долинна, 17 у Яков'юк Віри Анатоліївни в зв'язку із зміною власника цегляного гаража.

 

10. Надати дозвіл Дідику Юрію Петровичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку по вул. Долинна, 17, площею 0,0050 га для будівництва індивідуальних гаражів.

 

11. Надати дозвіл Житомірській Оксані Миколаївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку по  пров. Новий (біля будинку № 3 „А”), орієнтовною площею 0,0030 га для будівництва індивідуальних гаражів.

 

12. Надати дозвіл Територіальній громаді міста Красилова в особі Красилівської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування Дошкільного навчального закладу № 1 „Веселка” Красилівської міської ради Хмельницької області на земельну ділянку орієнтовною площею 0,98 га по вул. М.Грушевського, 55.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

Категорія земель – землі  житлової та  громадської забудови.


13. Надати дозвіл Територіальній громаді міста Красилова в особі Красилівської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування Дошкільного навчального закладу № 4 „Сонечко” Красилівської міської ради Хмельницької області на земельну ділянку орієнтовною площею 1,2 га по вул. Центральна, 36 „А”.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

Категорія земель – землі  житлової та  громадської забудови.

 

14. Надати дозвіл Територіальній громаді міста Красилова в особі Красилівської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування Дошкільного навчального закладу № 6 м. Красилова загального розвитку Красилівського району Хмельницької області на земельну ділянку орієнтовною площею 0,40 га по пров. Василя Стуса, 1.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

Категорія земель – землі  житлової та  громадської забудови.

 

15. Надати дозвіл Територіальній громаді міста Красилова в особі Красилівської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування Дошкільного навчального закладу № 10 „Золота рибка” Красилівської міської ради Хмельницької області на земельну ділянку орієнтовною площею 0,50 га по вул. Ярослава Мудрого, 17 „А”.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

Категорія земель – землі  житлової та  громадської забудови.

 

16. Вилучити з постійного користування ДП „Красилівський агрегатний завод” земельну ділянку площею 1,5 га по вул. Правдинська, 1, на якій розміщений ставок за їх згодою та включити її до земель запасу міської ради.

16.1. В двохмісячний термін ДП „Красилівський агрегатний завод” перенести огорожу та надати доступ до земельної ділянки площею 1,5 га по вул. Правдинська, 1.  

16.2. Земельну ділянку площею 0,09 га залишити в постійному користуванні ДП „Красилівський агрегатний завод” для під’їзду та обслуговування ангарного складу F-ФМК-15.

 

17. Розірвати договір оренди земельної ділянки площею 0,0110 га по вул. Ціолковського, 3, укладений 27.10.2010 року Красилівською міською радою з фізичною особою-підприємцем Гоцом Володимиром Іллічем за взаємною згодою сторін в зв’язку з продажем торгового павільйону (договір купівлі-продажу від 15.07.2011 року).

Вилучити з користування фізичної особи-підприємця Гоца Володимира Ілліча зазначену земельну ділянку. 

 

18. Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Басалай Андрію Володимировичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку площею 0,0110 га по вул. Ціолковського, 3 в зв’язку з набуттям права власності на торговий павільйон № 1 (договір купівлі-продажу від 15.07.2011 року).

Мета використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Категорія земель – землі  житлової та  громадської забудови.

 

19. Надати дозвіл Дочірньому сільськогосподарському підприємству „Агропартнер” на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку площею 0,0326 га по вул. Ціолковського (територія ринкової площі),           в зв’язку з набуттям права власності на нежитлову будівлю, магазин-кафе-бар „Случ” (договір купівлі-продажу від 07.07.2011 року).

Мета використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.          

Категорія земель – землі  житлової та  громадської забудови.

 

20. Затвердити Споживчому товариству „Домашній хліб” проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 1,5390 га по вул. М.Грушевського, 154.

Надати Споживчому товариству „Домашній хліб” земельну ділянку в довгострокове користування на умовах оренди площею 1,5390 га по вул. М.Грушевського, 154.

Мета використання земельної ділянки – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.   

Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Споживчому товариству „Домашній хліб” в місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки. 

Дотримуватись обов’язків землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу   України.

 

21. Затвердити Теслику Олександру Леонідовичу проект землеустрою щодо відведення   земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0062 га по вул. М.Грушевського (навпроти будинку № 173).

Надати Теслику Олександру Леонідовичу земельну ділянку в короткострокове користування на умовах оренди площею 0,0062 га  по  вул. М.Грушевського (навпроти будинку № 173).

Мета використання земельної ділянки – для будівництва індивідуальних гаражів.

Категорія земель – землі житлової та  громадської забудови.

Теслику Олександру Леонідовичу в місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки. 

Дотримуватись обов’язків землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу   України.

 

 

Міський голова

Н. Островська

Про надання  та  вилучення

земельних  ділянок в місті

 

               Розглянувши звернення фізичних та юридичних осіб, у відповідності до Земельного кодексу України, законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про землеустрій”  та „Про оренду землі”, враховуючи матеріали інвентаризації земель, міська рада  ВИРІШИЛА:

 

                1. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,0582 га по вул. М.Грушевського, 31 у Кашуби Дмитра Олексійовича в зв'язку із зміною власника частини житлового будинку.

                2. Надати дозвіл Майор Тетяні Дмитрівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку по вул. М.Грушевського, 31, площею 0,0582 га, із них: 0,05 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 0,0082 га для ведення особистого селянського господарства.

 

                3. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,02 га по вул. Партизанська, 43 у Жукової Ганни Іванівни в зв'язку із зміною власника частини житлового будинку.

                4. Надати дозвіл Зайцевій Олені Казимирівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку по                          вул. Партизанська, 43, площею 0,02 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 

                5. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,11 га по вул. В’ячеслава Чорновола, 12/2  у  Полятевича Анатолія Михайловича в зв'язку із зміною власника частини житлового будинку.

                6. Надати дозвіл Полятевич Надії Панасівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку по вул. В’ячеслава Чорновола, 12/2, площею 0,11 га, із них: 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 0,01 га для ведення особистого селянського господарства.

 

7. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,06 га по вул. Шкільна, 6 „А” у  Житомірського Василя Казимировича в  зв'язку із зміною власника житлового будинку.

                8. Надати дозвіл Житомірській Олені Марківні та Зайчук Віті Василівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право спільної сумісної власності на земельну ділянку по вул. Шкільна, 6 „А”, площею 0,06 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 

                9. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,01 га по вул. Долинна, 17 у Яков'юк Віри Анатоліївни в зв'язку із зміною власника цегляного гаража.

10. Надати дозвіл Дідику Юрію Петровичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку по вул. Долинна, 17, площею 0,0050 га для будівництва індивідуальних гаражів.

 

11. Надати дозвіл Житомірській Оксані Миколаївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку по             пров. Новий (біля будинку № 3 „А”), орієнтовною площею 0,0030 га для будівництва індивідуальних гаражів.

 

12. Надати дозвіл Територіальній громаді міста Красилова в особі Красилівської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування Дошкільного навчального закладу № 1 „Веселка” Красилівської міської ради Хмельницької області на земельну ділянку орієнтовною площею 0,98 га по                          вул. М.Грушевського, 55.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

Категорія земель – землі  житлової та  громадської забудови.

 

 

13. Надати дозвіл Територіальній громаді міста Красилова в особі Красилівської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування Дошкільного навчального закладу № 4 „Сонечко” Красилівської міської ради Хмельницької області на земельну ділянку орієнтовною площею 1,2 га по                             вул. Центральна, 36 „А”.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

Категорія земель – землі  житлової та  громадської забудови.

 

14. Надати дозвіл Територіальній громаді міста Красилова в особі Красилівської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування Дошкільного навчального закладу № 6 м. Красилова загального розвитку Красилівського району Хмельницької області на земельну ділянку орієнтовною площею 0,40 га по пров. Василя Стуса, 1.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

Категорія земель – землі  житлової та  громадської забудови.

 

15. Надати дозвіл Територіальній громаді міста Красилова в особі Красилівської міської ради на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування Дошкільного навчального закладу № 10 „Золота рибка” Красилівської міської ради Хмельницької області на земельну ділянку орієнтовною площею 0,50 га по вул. Ярослава Мудрого, 17 „А”.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

Категорія земель – землі  житлової та  громадської забудови.

 

16. Вилучити з постійного користування ДП „Красилівський агрегатний завод” земельну ділянку площею 1,5 га по вул. Правдинська, 1, на якій розміщений ставок за їх згодою та включити її до земель запасу міської ради.

16.1. В двохмісячний термін ДП „Красилівський агрегатний завод” перенести огорожу та надати доступ до земельної ділянки площею 1,5 га по вул. Правдинська, 1.  

16.2. Земельну ділянку площею 0,09 га залишити в постійному користуванні                                ДП „Красилівський агрегатний завод” для під’їзду та обслуговування ангарного складу F-ФМК-15.

 

17. Розірвати договір оренди земельної ділянки площею 0,0110 га по вул. Ціолковського, 3, укладений 27.10.2010 року Красилівською міською радою з фізичною особою-підприємцем Гоцом Володимиром Іллічем за взаємною згодою сторін в зв’язку з продажем торгового павільйону (договір купівлі-продажу від 15.07.2011 року).

Вилучити з користування фізичної особи-підприємця Гоца Володимира Ілліча зазначену земельну ділянку. 

 

18. Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Басалай Андрію Володимировичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку площею 0,0110 га по вул. Ціолковського, 3 в зв’язку з набуттям права власності на торговий павільйон № 1 (договір купівлі-продажу від 15.07.2011 року).

Мета використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Категорія земель – землі  житлової та  громадської забудови.

 

19. Надати дозвіл Дочірньому сільськогосподарському підприємству „Агропартнер” на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку площею 0,0326 га по вул. Ціолковського (територія ринкової площі),           в зв’язку з набуттям права власності на нежитлову будівлю, магазин-кафе-бар „Случ” (договір купівлі-продажу від 07.07.2011 року).

             Мета використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.         

             Категорія земель – землі  житлової та  громадської забудови.

 

20. Затвердити Споживчому товариству „Домашній хліб” проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 1,5390 га по                         вул. М.Грушевського, 154.

Надати Споживчому товариству „Домашній хліб” земельну ділянку в довгострокове користування на умовах оренди площею 1,5390 га по вул. М.Грушевського, 154.

Мета використання земельної ділянки – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.   

Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Споживчому товариству „Домашній хліб” в місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки. 

Дотримуватись обов’язків землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу   України.

 

21. Затвердити Теслику Олександру Леонідовичу проект землеустрою щодо відведення   земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0062 га по вул. М.Грушевського (навпроти будинку № 173).

Надати Теслику Олександру Леонідовичу земельну ділянку в короткострокове користування на умовах оренди площею 0,0062 га  по  вул. М.Грушевського (навпроти будинку № 173).

              Мета використання земельної ділянки – для будівництва індивідуальних гаражів.

              Категорія земель – землі житлової та  громадської забудови.

Теслику Олександру Леонідовичу в місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки. 

Дотримуватись обов’язків землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу   України.


Теги: Дванадцята сесія міської ради шостого скликання