Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 11 (від 17.02.2017 року)

Рішення № 11 (від 17.02.2017 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 23.02.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

двадцять першої сесії міської ради сьомого скликання

 

 

17.02.2017

Красилів

№ 11

 

 

Про укладення договорів про висвітлення діяльності Краси-лівської міської ради Хмельницької області, її виконавчого комітету, депутатів та посадових осіб у друкованих засобах масової інформації місцевої сфери розповсюдження

 

 

З метою забезпечення висвітлення діяльності Красилівської міської ради Хмельницької області, її виконавчого комітету, депутатів та посадових осіб у друкованих засобах масової інформації місцевої сфери розповсюдження, керуючись ст. 21 Закону України „Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації”,

ст.ст. 25, 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Укласти договір про висвітлення діяльності Красилівської міської ради Хмельницької області, її виконавчого комітету, депутатів та посадових осіб у друкованому засобі масової інформації місцевої сфери розповсюдження – газеті „Красилівський вісник” із редакцією газети „Красилівський вісник” на 2017 рік.

2. Укласти договір про висвітлення діяльності Красилівської міської ради Хмельницької області, її виконавчого комітету, депутатів та посадових осіб у друкованому засобі масової інформації місцевої сфери розповсюдження – газеті „Красилівський замок” із редакцією газети „Красилівський замок” на 2017 рік.

3. Уповноважити міського голову на підписання договорів із редакціями газет „Красилівський вісник” та „Красилівський замок”.

4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності Красилівської міської ради здійснювати видатки на оплату послуг відповідно до укладених договорів та в межах затверджених міською радою бюджетних призначень на 2017 рік.

 

 

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Інтерв'ю з міським головою