Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 12 (від 17.02.2017 року)

Рішення № 12 (від 17.02.2017 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 23.02.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

двадцять першої сесії міської ради сьомого скликання

 

 

17.02.2017

Красилів

№ 12

 

 

Про надання матеріальних допомог жителям міста

 

 

            Розглянувши заяви жителів м. Красилів щодо надання матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення у квартирах багатоквартирних житлових будинків, сесія міської ради відмічає, що розвиток по-квартирних систем опалення в місті набув значних масштабів. На даний час від системи централізованого опалення вже відключилося близько 95 % її абонентів. Відключення абонентів носить хаотичний характер. Як наслідок, в багатьох багатоповерхових житлових будинках централізована система теплопостачання подає теплову енергію на опалення лише 3-5 % квартир, що призводить до значних затрат Красилівським підприємством теплових мереж на транспортуванні тепла. 

На виконання Програми сприяння встановленню індивідуального опалення в     м. Красилів на 2015-2016 роки «Тепло в кожний дім», затвердженої рішенням міської ради від 28.01.2015 року № 6, з метою поліпшення якості житлово-комунальних послуг з одночасним зниженням нераціональних витрат та втрат в системі централізованого теплопостачання міста, а також у зв’язку із потребою соціально незахищених верств населення встановити індивідуальне опалення у власній квартирі, керуючись  ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1.  Надати матеріальну допомогу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартир:

 

- Оніщук Вірі Михайлівні, проживає по вул. …, в розмірі 1500,00 (одна тисяча п’ятсот) гривень;

 

- Удовіченко Людмилі Миколаївні, проживає по вул. …, в розмірі 1500,00 (одна тисяча п’ятсот) гривень.

 

2.   Надати матеріальну допомогу на встановлення індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі Скопіній Надії Дмитрівні, проживає по  вул. …, в розмірі 1000,00 (одна тисяча)   гривень.

 

 

3.   Заступнику міського голови – начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради Новохацькому В. В. здійснити виплату матеріальної допомоги заявникам в місячний термін.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Ім'я:*
E-Mail:*
Введіть два слова, показаних на картинці: *

Міський голова

Зробимо наше місто затишнішим, комфортнішим та безпечнішим
Міський голова Жовтан А.І.

Написати лист міському голові
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога