Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 12 (від 17.02.2017 року)

Рішення № 12 (від 17.02.2017 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 23.02.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

двадцять першої сесії міської ради сьомого скликання

 

 

17.02.2017

Красилів

№ 12

 

 

Про надання матеріальних допомог жителям міста

 

 

            Розглянувши заяви жителів м. Красилів щодо надання матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення у квартирах багатоквартирних житлових будинків, сесія міської ради відмічає, що розвиток по-квартирних систем опалення в місті набув значних масштабів. На даний час від системи централізованого опалення вже відключилося близько 95 % її абонентів. Відключення абонентів носить хаотичний характер. Як наслідок, в багатьох багатоповерхових житлових будинках централізована система теплопостачання подає теплову енергію на опалення лише 3-5 % квартир, що призводить до значних затрат Красилівським підприємством теплових мереж на транспортуванні тепла. 

На виконання Програми сприяння встановленню індивідуального опалення в     м. Красилів на 2015-2016 роки «Тепло в кожний дім», затвердженої рішенням міської ради від 28.01.2015 року № 6, з метою поліпшення якості житлово-комунальних послуг з одночасним зниженням нераціональних витрат та втрат в системі централізованого теплопостачання міста, а також у зв’язку із потребою соціально незахищених верств населення встановити індивідуальне опалення у власній квартирі, керуючись  ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1.  Надати матеріальну допомогу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартир:

 

- Оніщук Вірі Михайлівні, проживає по вул. …, в розмірі 1500,00 (одна тисяча п’ятсот) гривень;

 

- Удовіченко Людмилі Миколаївні, проживає по вул. …, в розмірі 1500,00 (одна тисяча п’ятсот) гривень.

 

2.   Надати матеріальну допомогу на встановлення індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі Скопіній Надії Дмитрівні, проживає по  вул. …, в розмірі 1000,00 (одна тисяча)   гривень.

 

 

3.   Заступнику міського голови – начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради Новохацькому В. В. здійснити виплату матеріальної допомоги заявникам в місячний термін.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Привітання міського голови із Великоднем
5 хвилин з міським головою (06.03.2018)
5 хвилин з міським головою