Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 15 (від 17.02.2017 року)

Рішення № 15 (від 17.02.2017 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 23.02.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

двадцять першої сесії міської ради сьомого скликання

 

 

17.02.2017

Красилів

№ 15

 

 

Про надання та вилучення земельних ділянок в місті

 

 

Розглянувши звернення фізичних та юридичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про оренду землі”, „Про землеустрій”, враховуючи матеріали інвентаризації земель, відповідно до рекомендацій постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, міська рада

ВИРІШИЛА:

        

1. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,11 га по                          пров. Яблуневий, 37 у Ковальчука Миколи Мусійовича в зв'язку із зміною власника  житлового  будинку.

            2. Надати дозвіл Ковальчук Надії Миколаївні на розробку технічної         документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної                ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по пров. Яблуневий, 37, площею 0,11 га, із них: 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), 0,01 га для ведення особистого селянського господарства.

 

            3. Надати дозвіл Песіковій Вірі Федорівні на розробку технічної           документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) з  метою надання її в користування на умовах            оренди по вул. Гагаріна, 35, площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

4. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,10 га по                          вул. В’ячеслава Чорновола, 28 у Дрозд Ганни Олексіївни в зв'язку із зміною            власника житлового  будинку.

            5. Надати дозвіл Дрозду Юрію Володимировичу на розробку технічної         документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної                ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. В’ячеслава Чорновола, 28, площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

            6. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,08 га по                          вул. Шкільна, 12 „А” у Гринюка Бориса Яковича за його згодою.

            7. Надати дозвіл Сінчук Любові Григорівні на розробку технічної         документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної                ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Купріна, 25, площею 0,11 га, із них: 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового            будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), 0,01 га для ведення особистого селянського господарства.

 

8. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,06 га по                          пров. Чкалова, 2 „А” у Хомотюка Івана Макаровича в зв'язку із зміною            власника  житлового  будинку.

            9. Надати дозвіл Герасимюк Лідії Олександрівні на розробку технічної         документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної                ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по пров. Чкалова,                 2 „А”, площею 0,06 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

            10. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,09 га по                          вул. Західна, 32 у Вовка Анатолія Вікторовича в зв’язку із його смертю.

 

            11. Затвердити Красилівському підприємству теплових мереж проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0500 га по                               вул. Центральна,  38  „Ж”  в  м. Красилів.

Надати Красилівському підприємству теплових мереж в постійне  користування земельну ділянку площею 0,0500 га по вул. Центральна,  38  „Ж”  в                м. Красилів.

           Кадастровий номер земельної ділянки 6822710100:01:001:0487.

            Мета використання земельної ділянки – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної                 та теплової енергії.         

            Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.          

 

            Дотримуватись обов’язків землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу  України.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Привітання міського голови із Великоднем