Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 15 (від 17.02.2017 року)

Рішення № 15 (від 17.02.2017 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 23.02.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

двадцять першої сесії міської ради сьомого скликання

 

 

17.02.2017

Красилів

№ 15

 

 

Про надання та вилучення земельних ділянок в місті

 

 

Розглянувши звернення фізичних та юридичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про оренду землі”, „Про землеустрій”, враховуючи матеріали інвентаризації земель, відповідно до рекомендацій постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, міська рада

ВИРІШИЛА:

        

1. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,11 га по                          пров. Яблуневий, 37 у Ковальчука Миколи Мусійовича в зв'язку із зміною власника  житлового  будинку.

            2. Надати дозвіл Ковальчук Надії Миколаївні на розробку технічної         документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної                ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по пров. Яблуневий, 37, площею 0,11 га, із них: 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), 0,01 га для ведення особистого селянського господарства.

 

            3. Надати дозвіл Песіковій Вірі Федорівні на розробку технічної           документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) з  метою надання її в користування на умовах            оренди по вул. Гагаріна, 35, площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

4. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,10 га по                          вул. В’ячеслава Чорновола, 28 у Дрозд Ганни Олексіївни в зв'язку із зміною            власника житлового  будинку.

            5. Надати дозвіл Дрозду Юрію Володимировичу на розробку технічної         документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної                ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. В’ячеслава Чорновола, 28, площею 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

            6. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,08 га по                          вул. Шкільна, 12 „А” у Гринюка Бориса Яковича за його згодою.

            7. Надати дозвіл Сінчук Любові Григорівні на розробку технічної         документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної                ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Купріна, 25, площею 0,11 га, із них: 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового            будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), 0,01 га для ведення особистого селянського господарства.

 

8. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,06 га по                          пров. Чкалова, 2 „А” у Хомотюка Івана Макаровича в зв'язку із зміною            власника  житлового  будинку.

            9. Надати дозвіл Герасимюк Лідії Олександрівні на розробку технічної         документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної                ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по пров. Чкалова,                 2 „А”, площею 0,06 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

            10. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,09 га по                          вул. Західна, 32 у Вовка Анатолія Вікторовича в зв’язку із його смертю.

 

            11. Затвердити Красилівському підприємству теплових мереж проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0500 га по                               вул. Центральна,  38  „Ж”  в  м. Красилів.

Надати Красилівському підприємству теплових мереж в постійне  користування земельну ділянку площею 0,0500 га по вул. Центральна,  38  „Ж”  в                м. Красилів.

           Кадастровий номер земельної ділянки 6822710100:01:001:0487.

            Мета використання земельної ділянки – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної                 та теплової енергії.         

            Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.          

 

            Дотримуватись обов’язків землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу  України.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Ім'я:*
E-Mail:*
Введіть два слова, показаних на картинці: *

Міський голова

Зробимо наше місто затишнішим, комфортнішим та безпечнішим
Міський голова Жовтан А.І.

Написати лист міському голові
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога