Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 18 (від 12.04.2017 року)

Рішення № 18 (від 12.04.2017 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 18.04.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

двадцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання

 

 

12.04.2017

Красилів

№ 18

 

 

Про надання дозволу на складання проекту відведення земельних ділянок

 

 

Розглянувши заяви фізичних осіб про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, керуючись Земельним кодексом України, законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про оренду землі”, „Про землеустрій”, відповідно до рекомендацій постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл Нощенку Богдану Ігоровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Гагаріна, площею 0,15 га для ведення особистого селянського господарства.

 

2. Надати дозвіл Павлюк Ганні Василівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в товаристві „Автомобіліст” по вул. М.Грушевського, 140 „В”, гараж № 37 „Г”, орієнтовною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів.

 

3. Надати дозвіл Прокопчук Тетяні Іванівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в товаристві „Автомобіліст” по вул. М.Грушевського, 140 „В”, гараж № 71 „А”, орієнтовною площею 0,0024 га для будівництва індивідуальних гаражів.

 

4. Надати дозвіл Різон Марії Василівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Щаслива, 4 „Б”, орієнтовною площею 0,05 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

5. Надати дозвіл Єфімчук Любові Федорівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Поштова, 15 „Б”, площею 0,0378 га для ведення особистого селянського господарства.

 

6. Відмовити Мамчуру Миколі Андрійовичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування

на умовах оренди площею 0,0200 га по вул. Булаєнка, 9 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, в зв’язку з тим, що зазначена земельна ділянка перебуває в постійному користуванні Красилівської житлово-експлуатаційної контори згідно Державного акта на право постійного користування землею серія ІІ-ХМ № 002171, виданого 07 жовтня 1996 року, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 36.

 

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Привітання міського голови із Великоднем
5 хвилин з міським головою (06.03.2018)
5 хвилин з міським головою