Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення №4 (від 16.11.2011 року)

Рішення №4 (від 16.11.2011 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 22.11.2011

Дата оновлення: ---

УКРАЇНА

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА 

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                    

РІШЕННЯ

тринадцятої сесії міської ради шостого скликання

 

від    16.11.2011 року             №   4           м.  Красилів

 

Про міську програму сприяння встановленню

індивідуального опалення ,,Тепло в кожний дім’’

в м. Красилів на 2011-2014 роки

 

 

    Керуючись законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ,, Про загальнодержавну програму реформування та розвитку ЖКГ на 2009-2014 рокиэ’’, ,, Про житлово-комунальні послуги’’, наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України № 4 від 22.11.2005 року ,,Порядок відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого теплопостачання та гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання’’  зі змінами та доповненнями від 09.06.2008 року, з метою удосконалення системи опалення житлового фонду, зменшення витрат та втрат енергоносіїв у житлово-комунальному господарстві, проведення ефективної енергозберігаючої політики, міська рада В И Р І Ш И Л А:

 

    1. Затвердити міську програму сприяння встановленню індивідуального опалення ,,Тепло в кожний дім’’ в м. Красилів на 2011-2014 роки(далі Програма) (додається).

 

    2. Виконавчому комітету міської ради спільно із Красилівським підприємством теплових мереж забезпечити виконання заходів, передбачених Програмою.

 

    3. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійні комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та благоустрою(голова комісії Білобрицький В.Я.) та з питань планування, бюджету, фінансів та цін (голова комісії Хабалюк Я.Ф.) і заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Білоуса О.М.

 

 

 

Міський голова

Н. Островська

Теги: Тринадцята сесія міської ради шостого скликання