Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 2 (від 25.07.2017 року)

Рішення № 2 (від 25.07.2017 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 31.07.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

двадцять дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання

 

 

25.07.2017

Красилів

№ 2

 

 

Про надання та вилучення земельних ділянок в місті

 

 

Розглянувши звернення фізичних та юридичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”,              „Про Державний земельний кадастр”, „Про оренду землі”, „Про землеустрій”, враховуючи матеріали інвентаризації земель, відповідно до рекомендацій постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, міська  рада

ВИРІШИЛА:

        

            1. Надати дозвіл Андрушко Ользі Герасимівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність в товаристві „Автомобіліст” по вул. М. Грушевського, 140 „В”, гараж № 43 „В”, орієнтовною площею  0,0030  га  для  будівництва  індивідуальних  гаражів.

 

2. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,08 га по вул. Шевченка, 89 у Глощук Марії Пилипівни в зв'язку із зміною власника частини  житлового  будинку.

3. Надати дозвіл Федонюк Тетяні Петрівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної                ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Шевченка, 89, площею 0,08 га, із них: 0,05 га для будівництва і обслуговування житлового             будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), 0,03 га для ведення  особистого  селянського  господарства.

 

4. Надати Федорук Марині Василівні безоплатно у приватну власність  земельну ділянку площею 0,0500 га по вул. Перемоги, 1.

Кадастровий номер земельної ділянки 6822710100:02:003:0691.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).         

Категорія земель –  землі  житлової та громадської забудови.

Дотримуватись обов’язків землекористувачів відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

 

5. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,15 га по                          вул. Висока, 16  у  Назаренко  Тетяни  Володимирівни  в  зв’язку  із  її  смертю.

 

6. Надати дозвіл Легецькій Анні Василівні на розробку технічної           документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної                ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Василя             Стуса (біля будинку № 6), орієнтовною площею 0,0030 га для будівництва  індивідуальних  гаражів.

 

7. Надати дозвіл Герасимчук Галині Георгіївні на розробку технічної         документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної                ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Перемоги, 1, площею 0,05 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

8. Затвердити фізичній особі-підприємцю Ксьондзу Володимиру Івановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1386 га по                 вул. Левадна, 17  в  м. Красилів.

Надати фізичній особі-підприємцю Ксьондзу Володимиру Івановичу земельну ділянку площею 0,1386 га по вул. Левадна, 17 в м. Красилів в користування на  умовах оренди терміном на 10 (десять) років.

           Кадастровий номер земельної ділянки 6822710100:02:004:1462.

            Мета використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.         

            Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

            Фізичній особі-підприємцю Ксьондзу Володимиру Івановичу в місячний термін  укласти договір оренди земельної ділянки.        

Дотримуватись обов’язків землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу  України.

 

9. Надати Іванюк Юлії Йосипівні безоплатно у приватну власність земельну ділянку площею 0,1000 га по вул. Пушкіна, 14.

Кадастровий номер земельної ділянки 6822710100:01:002:1074.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).         

Категорія земель –  землі  житлової та громадської забудови.

Дотримуватись обов’язків землекористувачів відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

 

10. Надати дозвіл Головатюку Сергію Вікторовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність в товаристві „Автомобіліст” по вул. М. Грушевського, 140 „В”, гараж № 31 „Г”, орієнтовною площею  0,0030  га  для  будівництва  індивідуальних  гаражів.

 

11. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,14 га по                          вул. Гоголя, 12 „А” у Самсонюка Миколи Андрійовича в зв'язку із зміною            власника житлового  будинку.

12. Надати дозвіл Самсонюк Юлії Миколаївні та Самсонюк Валентині Василівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання                       її у спільну сумісну власність по вул. Гоголя, 12 „А”, площею 0,10 га для         будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і               споруд (присадибна ділянка) та у власність Самсонюк Юлії Миколаївні земельну ділянку по вул. Гоголя, 12 „А”, площею 0,04 га для ведення особистого селянського господарства.

 

13. Вилучити з користування земельну ділянку площею 0,12 га по                          вул. Привокзальна, 70 у Саранчі Антоніни Сильвестрівни в зв'язку із зміною  власника  житлового  будинку.

14. Надати дозвіл Жиляк Валентині Вікторівні на розробку технічної         документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної                ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Привокзальна, 70, площею 0,1181 га, із них: 0,1000 га для будівництва і обслуговування            житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),                      0,0181 га  для  ведення  особистого  селянського  господарства.

 

15. Надати дозвіл Жир Олександрі Петрівні на розробку технічної         документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної                ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність по вул. Садова, 1, площею 0,22 га, із них: 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового           будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),  0,12 га  для  ведення  особистого  селянського  господарства.

 

16. У зв’язку з розглядом Красилівським районним судом Хмельницької   області справи № 677/902/17 за позовом Ратошнюка Василя Олександровича, Прибило Марії Іванівни до Процюка Василя Тимофійовича про скасування  державної реєстрації земельної ділянки, треті особи: об’єднання громадян – співвласників  майна „Правда-2004” в особі голови Сикалюка Сергія Федоровича, Красилівська міська рада, Фермерське господарство „Фобіс”, Яворовецька              сільська рада Красилівського району, відкласти розгляд заяви Процюка Василя Тимофійовича про повторний розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4000 га по вул. М.Грушевського, 33 в м. Красилів,  затвердження його та надання зазначеної земельної ділянки в користування на  умовах оренди, до набрання судовим рішенням в даній справі законної сили.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Привітання міського голови із Великоднем
5 хвилин з міським головою (06.03.2018)
5 хвилин з міським головою