Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 4 (від 25.07.2017 року)

Рішення № 4 (від 25.07.2017 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 31.07.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

двадцять дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання

 

 

25.07.2017

Красилів

№ 4

 

 

Про зміну цільового призначення земельних ділянок

 

 

Розглянувши звернення фізичних осіб, керуючись ст.ст. 18-21, 122, 123 Земельного кодексу України, законами України „Про місцеве самоврядування                      в Україні”, „Про Державний земельний кадастр”, „Про землеустрій”, „Про                     оренду землі”, відповідно до рекомендацій постійної депутатської комісії з                  питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного  середовища,  міська  рада

ВИРІШИЛА:

             

1. Затвердити Ханніязову Іскандеру Чарієвичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни цільового призначення площею 0,0717 га              по вул. Поштова, 19, кадастровий номер 6822710100:02:003:0679, із земель                       для ведення особистого селянського господарства, на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).               

Змінити Ханніязову Іскандеру Чарієвичу цільове призначення земельної ділянки по вул. Поштова, 19 із земель для ведення особистого селянського господарства, на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

2. Затвердити Золотухіну Володимиру Дмитровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни цільового призначення площею 0,1000 га            по вул. Добровольського, 6 „В”, кадастровий номер 6822710100:02:003:0077, із  земель для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка), на землі для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.               

Змінити Золотухіну Володимиру Дмитровичу цільове призначення земельної ділянки по вул. Добровольського, 6 „В” із земель для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), на            землі для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

 

3. Затвердити Золотухіну Володимиру Дмитровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни цільового призначення площею 0,0264 га            по вул. Добровольського, 6 „В”, кадастровий номер 6822710100:02:003:0078, із  земель для ведення особистого селянського господарства, на землі для будівництва               і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.               

Змінити Золотухіну Володимиру Дмитровичу цільове призначення земельної ділянки по вул. Добровольського, 6 „В” із земель для ведення особистого селянського господарства, на землі для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового  будинку.

 

4. Затвердити Золотухіну Володимиру Дмитровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни цільового призначення площею 0,1000 га            по вул. Добровольського, 6 „Б”, кадастровий номер 6822710100:02:003:0075, із  земель для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка), на землі для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.               

Змінити Золотухіну Володимиру Дмитровичу цільове призначення земельної ділянки по вул. Добровольського, 6 „Б” із земель для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), на            землі для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

 

5. Затвердити Золотухіну Володимиру Дмитровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни цільового призначення площею 0,0264 га            по вул. Добровольського, 6 „Б”, кадастровий номер 6822710100:02:003:0076, із  земель для ведення особистого селянського господарства, на землі для будівництва               і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.               

Змінити Золотухіну Володимиру Дмитровичу цільове призначення земельної ділянки по вул. Добровольського, 6 „Б” із земель для ведення особистого селянського господарства, на землі для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового  будинку.

 

            6. Затвердити Янчицькому Віктору Йосиповичу проект землеустрою                      щодо відведення земельної ділянки для зміни цільового призначення площею            0,0300 га  по  вул. Щаслива, 2 „Д”  в  м. Красилів.

Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,0300 га по                      вул. Щаслива, 2 „Д” в м. Красилів, із земель для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної                   та теплової енергії, на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Надати Янчицькому Віктору Йосиповичу безоплатно у приватну власність земельну  ділянку  площею  0,0300 га  по  вул. Щаслива, 2 „Д”  в  м. Красилів.

Кадастровий номер земельної ділянки 6822710100:01:001:0636.

Мета використання земельної ділянки – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).         

           Категорія земель –  землі  житлової та громадської забудови.

Дотримуватись обов’язків землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу   України.

 

7. Затвердити Баранюку Олександру Володимировичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни цільового призначення площею            0,0540 га по вул. Василя Стуса кадастровий номер 6822710100:02:004:1433,                    із земель для ведення особистого селянського господарства, на землі для будівництва індивідуальних гаражів.               

 

Змінити Баранюку Олександру Володимировичу цільове призначення земельної ділянки по вул. Василя Стуса  із земель для ведення особистого селянського господарства, на землі для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Інтерв'ю з міським головою