Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 5 (від 25.07.2017 року)

Рішення № 5 (від 25.07.2017 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 31.07.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

двадцять дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання

 

 

25.07.2017

Красилів

№ 5

 

 

Про внесення змін до рішень міської ради із земельних питань

 

 

    Розглянувши заяви фізичних осіб щодо внесення змін до рішень Красилівської міської ради, керуючись Земельним кодексом України, законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про землеустрій”, відповідно до рекомендацій постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни в рішення Красилівської міської ради від 21.06.2016 року                № 12 „Про надання дозволу на складання проекту відведення земельних ділянок”, виклавши п.1 в наступній редакції: „Надати дозвіл Власюку Івану Яковичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність                         по вул. Шевченка, 86 „А”, площею 0,15 га, із них: 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), 0,05 га для ведення особистого селянського господарства”.

 

2. Внести зміни в рішення Красилівської міської ради від 13.05.2016 року                № 10 „Про надання дозволу на складання проекту відведення земельних ділянок”, виклавши п.3 в наступній редакції: „Надати дозвіл Процюку Андрію Яковичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою надання її у власність                         по пров. Перемоги, 19, площею 0,3346 га, із них: 0,10 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), 0,2346 га для ведення особистого селянського господарства”.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Інтерв'ю з міським головою