Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення №14 (від 16.11.2011 року)

Рішення №14 (від 16.11.2011 року)

Рішення, Підприємницька діяльність

Дата оприлюднення: 22.11.2011

Дата оновлення: ---

УКРАЇНА

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА 

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                    

РІШЕННЯ

тринадцятої сесії міської ради шостого скликання

 

від    16.11.2011 року             № 14            м.  Красилів

 

Про впорядкування продажу алкогольних,

слабоалкогольних напоїв та пива (крім

безалкогольного) у сфері роздрібної

торгівлі м. Красилів

 

 

     З метою збереження тиші на території міста Красилів у нічний час, дотримання торговельними об’єктами у сфері роздрібної торгівлі та закладами ресторанного господарства громадського порядку, впорядкування та обмеження продажу алкогольних, слабоалкогольних  напоїв та пива (крім безалкогольного) в нічний час, зниження їх споживання, в тому числі неповнолітніми, та попередження правопорушень, пов’язаних із зловживанням  алкоголю, керуючись Законом України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 24 Закону України ,,Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, Законом України ,,Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 № 854 ,,Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями”, постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 р. № 833 ,,Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів”, ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, міська рада В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Встановити час для продажу алкогольних, слабоалкогольних  напоїв та пива (крім безалкогольного) в торговельних об’єктах у сфері роздрібної торгівлі м. Красилова з  11-00 до 21-00 години.
  2. Встановити час для продажу алкогольних, слабоалкогольних  напоїв та пива (крім безалкогольного) в закладах ресторанного господарства м. Красилова з 11-00 до   23-00 години.
  3. Суб'єктам господарювання встановити інформаційні таблички щодо встановленого часу для продажу алкогольних, слабоалкогольних  напоїв та пива (крім безалкогольного) згідно з п.п.1, 2 цього рішення.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на Красилівський РВ УМВС України в Хмельницькій області та постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, забезпечення законності та правопорядку.

 

 

Міський голова

Н. Островська

Теги: Тринадцята сесія міської ради шостого скликання