Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення №14 (від 16.11.2011 року)

Рішення №14 (від 16.11.2011 року)

Рішення, Підприємницька діяльність

Дата оприлюднення: 22.11.2011

Дата оновлення: ---

УКРАЇНА

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА 

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                    

РІШЕННЯ

тринадцятої сесії міської ради шостого скликання

 

від    16.11.2011 року             № 14            м.  Красилів

 

Про впорядкування продажу алкогольних,

слабоалкогольних напоїв та пива (крім

безалкогольного) у сфері роздрібної

торгівлі м. Красилів

 

 

     З метою збереження тиші на території міста Красилів у нічний час, дотримання торговельними об’єктами у сфері роздрібної торгівлі та закладами ресторанного господарства громадського порядку, впорядкування та обмеження продажу алкогольних, слабоалкогольних  напоїв та пива (крім безалкогольного) в нічний час, зниження їх споживання, в тому числі неповнолітніми, та попередження правопорушень, пов’язаних із зловживанням  алкоголю, керуючись Законом України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 24 Закону України ,,Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, Законом України ,,Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 № 854 ,,Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями”, постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 р. № 833 ,,Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів”, ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, міська рада В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Встановити час для продажу алкогольних, слабоалкогольних  напоїв та пива (крім безалкогольного) в торговельних об’єктах у сфері роздрібної торгівлі м. Красилова з  11-00 до 21-00 години.
  2. Встановити час для продажу алкогольних, слабоалкогольних  напоїв та пива (крім безалкогольного) в закладах ресторанного господарства м. Красилова з 11-00 до   23-00 години.
  3. Суб'єктам господарювання встановити інформаційні таблички щодо встановленого часу для продажу алкогольних, слабоалкогольних  напоїв та пива (крім безалкогольного) згідно з п.п.1, 2 цього рішення.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на Красилівський РВ УМВС України в Хмельницькій області та постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, забезпечення законності та правопорядку.

 

 

Міський голова

Н. Островська

Теги: Тринадцята сесія міської ради шостого скликання

Ім'я:*
E-Mail:*
Введіть два слова, показаних на картинці: *

Міський голова

Зробимо наше місто затишнішим, комфортнішим та безпечнішим
Міський голова Жовтан А.І.

Написати лист міському голові
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога