Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 7 (від 20.09.2017 року)

Рішення № 7 (від 20.09.2017 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 26.09.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

тридцять першої сесії міської ради сьомого скликання

 

 

20.09.2017

Красилів

№ 7

 

 

Про надання матеріальної допомоги жителям м. Красилів

 

 

Розглянувши заяви жителів м. Красилів щодо надання матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення у квартирах багатоквартирних житлових будинків, сесія міської ради відмічає, що розвиток по-квартирних систем опалення в місті набув значних масштабів. На даний час від системи централізованого опалення вже відключилося більше 95 % її абонентів. Відключення абонентів носить хаотичний характер. Як наслідок, в багатьох багатоповерхових житлових будинках централізована система теплопостачання подає теплову енергію на опалення лише 3-5 % квартир, що призводить до значних затрат Красилівським підприємством теплових мереж на транспортуванні тепла. 

На виконання Програми сприяння встановленню індивідуального опалення в     м. Красилів на 2015-2016 роки «Тепло в кожний дім», затвердженої рішенням міської ради від 28.01.2015 року № 6, з метою поліпшення якості житлово-комунальних послуг з одночасним зниженням нераціональних витрат та втрат в системі централізованого теплопостачання міста, а також у зв’язку із потребою соціально незахищених верств населення встановити індивідуальне опалення у власній квартирі, керуючись  ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Красилівської міської ради від 17.02.2017 № 6 «Про внесення змін до рішення Красилівської міської ради від 28.01.2015 року № 6 «Про міську програму сприяння встановленню індивідуального опалення «Тепло в кожний дім» в м. Красилів на 2015-2016 роки», міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1.  Надати матеріальну допомогу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартир:

- Степаненку Михайлу Семеновичу, проживає по вул. …, в розмірі 1500,00 (одна тисяча п’ятсот) гривень;

- Леоновій Ірині Володимирівні, проживає по вул. …, в розмірі 2000,00 (дві тисячі) гривень.

 

2.   Заступнику міського голови – начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради Новохацькому В. В. здійснити виплату матеріальної допомоги заявникам в місячний термін.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Ім'я:*
E-Mail:*
Введіть два слова, показаних на картинці: *

Міський голова

Зробимо наше місто затишнішим, комфортнішим та безпечнішим
Міський голова Жовтан А.І.

Написати лист міському голові
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога