Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Міська рада » Рішення » Рішення № 14 (від 20.09.2017 року)

Рішення № 14 (від 20.09.2017 року)

Міська рада » Рішення

Дата оприлюднення: 26.09.2017

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

тридцять першої сесії міської ради сьомого скликання

 

 

20.09.2017

Красилів

№ 14

 

 

Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Красилів квартири № 78 в житловому будинку № 129 по вул. М. Грушевського

 

 

            Розглянувши звернення Головного управління Державної служби України               з надзвичайних ситуацій у Хмельницької області щодо прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Красилів квартири № 78 в житловому будинку № 129 по вул. М. Грушевського, сесія міської ради відмічає, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 2011 р. № 885 ,,Деякі питання передачі квартир, придбаних Державною іпотечною установою’’ зазначена квартира передана Державною іпотечною установою Міністерству з надзвичайних ситуацій України та перебуває, на цей час, на балансі 14 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницької області.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 січня                 2010 р. № 168-р ,,Питання надання громадянам квартир, що придбанні Державною іпотечною установою, у м. Красилів’’ та рішення виконавчого комітету Красилівської міської ради від 15 лютого 2010 р. № 1526 квартира № 78 в житловому будинку            № 129 по вул. М. Грушевського була надана, як службове житло, працівнику Красилівського районного відділу Головного управління Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Хмельницькій області Заруденському С.С.

Зважаючи на вищевикладене, керуючись Законом України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, Законом України ,,Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності’’, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницької області на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Красилів двохкімнатної квартири № 78, загальною площею 54.1 кв.м, жилою площею 29.4 кв.м, балансовою вартістю 210,99 тис.грн. в житловому будинку № 129 по вул. М. Грушевського.        

 

2. Виконавчому комітету міської ради створити комісію з передачі квартири         № 78 в житловому будинку № 129 по вул. М. Грушевського в комунальну власність територіальної громади міста Красилів.

 

 

Міський голова

А.Жовтан

Інтерв'ю з міським головою