Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Сесії ради » 4-а сесія Красилівської міської ради

4-а сесія Красилівської міської ради

Міська рада » Сесії ради (18.01.2018)

             18 січня 2018 року під головуванням міського голови Ніли Островської провела роботу четверта чергова сесія Красилівської міської ради, на якій розглянуто 28 питань порядку денного. У пленарному засіданні ради взяв участь 21 депутат.

             За результатами роботи комісії з реорганізації, сесія міської ради затвердила передавальні акти щодо передачі майна Волицької,  Дружненської,  Заставківської,  Кульчинківської, Кульчинівської, Чепелівської сільських рад, які припиняються в результаті реорганізації шляхом приєднання до Красилівської міської ради Хмельницької області.

             З метою захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Красилівської міської територіальної громад, депутати міської ради затвердили Програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в Красилівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2021 роки.

             На виконання рішення Красилівської міської ради від 15.12.2017 року № 2 ,,Про безоплатне прийняття об’єктів з товарно-матеріальними цінностями в комунальну власність Красилівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Красилівської міської ради Хмельницької області’’, міська рада затвердила акти приймання-передачі об’єктів освіти та культури до комунальної власності Красилівської міської територіальної громади майна в особі Красилівської міської ради Хмельницької області. А також, передала в оперативне управління (на баланс) відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради і відділу культури Красилівської міської ради об’єкти освіти і культури з товарно-матеріальними цінностями.

             Сесія міської ради прийняла рішення про зміну засновника Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи, Красилівського районного Будинку творчості для дітей та юнацтва, Красилівського районного будинку культури, Красилівської дитячої музичної школи та Красилівської центральної районної бібліотеки шляхом виключення зі складу засновників Красилівську районну раду та включення Красилівської міської ради до складу засновників. У зв’язку із зміною засновника зазначених установ освіти та культури, було затверджено їх статути в нових редакціях. Також змінено назви наступних установ:

- Красилівського районного Будинку творчості для дітей та юнацтва на Будинок творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради;

- Красилівського районного будинку культури на Центр культури і дозвілля ,,Перлина’’ Красилівської міської ради Хмельницької області;

- Красилівської центральної районної бібліотеки на Центральну бібліотеку Красилівської міської ради Хмельницької області;

- Красилівської дитячої музичної школи на Красилівську дитячу школу мистецтв Красилівської міської ради Хмельницької області.

За ініціативи депутата Красилівської міської ради Тимченко О.С., міська рада прийняла рішення про безкоштовне перевезення учнів загальноосвітніх шкіл  міста Красилів у міському пасажирському транспорті загального користування. Пільговий проїзд учнів у міському пасажирському транспорті загального користування буде діяти з 01 лютого 2018 року щоденно з 7:00 до 19:00 год., за винятком вихідних, святкових днів і канікул за наявності у пасажира учнівського квитка.

Присутній на сесії міської ради житель с. Чепелівка Ященко поцікавився: ,,Коли учні сільських шкіл зможуть безкоштовно їздити в Красилів до музичної школи та інші гуртки?’’. Міський голова Ніла Островська повідомила, що в місті перевезення учнів буде проводити перевізник - Красилівська ЖЕК безкоштовно, по селах, в даний час, здійснюють перевезення інші перевізники. Повідомила, що Красилівською ЖЕК уже оголошується тендер на придбання двох автобусів ,,Богдан’’, які будуть здійснювати пасажирські перевезення в межах об’єднаної громади. В разі затвердження цих пасажирських маршрутів, учні, які проживають у селах громади, будуть їздити в комунальних автобусах безкоштовно.

З метою залучення широких верств населення до масового спорту, популяризації здорового способу життя та фізичної реабілітації, максимальної реалізації здібностей обдарованої молоді у дитячо-юнацькому, резервному спорті, спорті вищих досягнень та забезпечення подальшого розвитку фізичної культури і спорту на території Красилівської міської територіальної громади, міська рада

затвердила Цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту Красилівської міської територіальної громади на 2018-2021роки.

             Депутати міської ради затвердили розмір заробітної плати, який буде застосовуватися при визначенні вартості нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту за рахунок коштів бюджету територіальної громади на 2018 рік в сумі 5271,00 грн.

Сесія міської ради створила орган приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, затвердила його персональний склад та затвердила Положення про його діяльність.

            Міська рада розглянула звернення Залюбовського А.В. із земельного питання, проте, за результатами голосування, рішення з цього питання не було прийнято.

З метою залучення додаткових позабюджетних коштів для проектів, реалізація яких необхідна для успішного розвитку Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, депутати уповноважили міського голову на укладення договору про співпрацю з Агенцією Сталого Розвитку ,,АСТАР’’.

Заслухавши інформацію про виконання бюджету міста за попередній рік, сесія міської ради затвердила звіт про підсумки виконання бюджету міста за 2017 рік.

З метою ефективної організації фінансової та бухгалтерської роботи міської ради, сесія утворила управління фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Красилівської міської ради Хмельницької області, затвердила його штатний розпис та Положення про його діяльність.

            Внесено зміни до рішення міської ради від 22.12.2017 року № 10 ,,Про встановлення вартості харчування та розміру батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста’’, якими передбачено безкоштовне харчування дітей, батьки яких є учасниками АТО, у дошкільних навчальних закладах.

            Прийнято рішення про переведення закладів освіти, що розташовані в сільських населених пунктах громади, на окремий фінансово-господарський облік. Також, встановлено вартість харчування та розміру батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міської об’єднаної територіальної громади, що знаходяться в сільській місцевості в розмірі 20,0 грн. При цьому, батьківська плата становитиме 4,0 грн.

            З метою залучення додаткових надходжень до бюджету територіальної громади, прийнято рішення про розміщення тимчасово вільних коштів бюджету громади в банківській установі.

            Міською радою внесено зміни до рішення міської ради від 22.12.2017 року № 19 ,,Про бюджет Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік’’ та передбачено кошти на:

- придбання ламп для вуличного освітлення населених пунктів громади – 200,00 тис.грн.;

- придбання для Красилівської ЖЕК щітки навісної для підмітання - 100,00 тис.грн.;

- оренда автобуса для перевезення делегації до м. Зелюв (Польща) – 30,00 тис.грн.

            Депутати розглянули звернення юридичних щодо надання пільги по сплаті податку на землю та фізичної особи щодо надання пільги на податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, однак рішення по даному питанню не було прийняте.

            Сесія міської ради підтримала депутатські запити Розумного В.Ф. щодо ремонту дороги по вул. Будівельна та маршруту міського пасажирського автобуса у вечірній час та депутатський запит Стаднік Л.В. щодо благоустрою доріг с. Дружне після завершення сільськогосподарських робіт агропідприємствами.

Прийнято два рішення із земельних питань, в якому разом розглянуто вісім звернень фізичних осіб та суб’єктів господарювання.

 

4-а сесія Красилівської міської ради

4-а сесія Красилівської міської ради

4-а сесія Красилівської міської ради

4-а сесія Красилівської міської ради