Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Сесії ради » 5-а сесія Красилівської міської ради

5-а сесія Красилівської міської ради

Міська рада » Сесії ради (14.02.2018)

14 лютого 2018 року під головуванням міського голови Ніли Островської провела роботу п’ята позачергова сесія Красилівської міської ради, на якій розглянуто 17 питань порядку денного. У пленарному засіданні ради взяли участь 23 депутати.

Міською радою встановлено місцеві податки і збори на 2018 рік у новій редакції.

Депутати міської ради внесли зміни до рішення міської ради від 22.12.2017 року № 19 ,,Про бюджет Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік’’, якими передбачили кошти на наступні потреби:

- придбання запасних частин для автобусів, які здійснюють міські пасажирські перевезення - 100,00 тис.грн.;

- відшкодування Красилівській ЖЕК коштів за перевезення громадян пільгових категорій – 83,00 тис.грн.;

- придбання трьох автобусних зупинок для встановлення на зупинках ,,РЕМ’’, ,,Міське кладовище’’ та ,,с.Новодубище’’ – 30,00 тис.грн.;

- встановлення охоронної сигналізації в Красилівській школі мистецтв– 45,00 тис.грн.;

- виготовлення технічної документації по встановленню меж міста - 100,00 тис.грн.;

- направлення субвенції для Красилівської районної ради на утримання соціального працівника, який буде працювати на території громади – 15,00 тис.грн.;

- матеріальна допомога жителю громади - 15,00 тис.грн.;

- додаткове направлення коштів на придбання автобуса для здійснення пасажирських перевезень в межах громади – 500,00 тис.грн.;

- потреби закладів дошкільної, шкільної та позашкільної освіти - 472,00 тис.грн.;

             З метою продовження реконструкція нежитлової будівлі по вул. Партизанській, 3 у спортивно-реабілітаційний центр, міською радою виділено із бюджету громади 1500,0 тис. на співфінансування цього проекту в 2018 році.

Сесія міської ради прийняла рішення про зміну засновника комунального підприємства ,,Случ’’ Волицької сільської ради Красилівського району Хмельницької області, шляхом виключення зі складу засновників Волицьку сільську раду та включення Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства до складу засновників. У зв’язку із зміною засновника, також затверджено статут підприємства у новій редакції.

З метою приведення у відповідність до чинного законодавства попередніх рішень міської ради, депутати внесли зміни до наступних рішень:

-  від 15.12.2017 року № 3 ,,Про утворення відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради Хмельницької області’’;

- від 12.04.2017 року № 8 ,,Про надання дозволу на приватизацію кімнат в гуртожитку міської комунальної власності по вул. Василя Стуса, 2Б’’;

- від 18.01.2018 року № 13 ,,Про орган приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Красилівської міської об’єднаної територіальної громади’’.

Міська рада надала згоду Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області на прийняття в комунальну власність Красилівської міської об’єднаної територіальної громади квартир № 29, № 33 та № 59 в житловому будинку № 129 по вул. М.Грушевського.

Надано матеріальну допомогу жителю міста Т. на дороговартісне лікування в сумі 15,0 тис.грн.

Міською радою прийнято рішення про розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж міста Красилів та про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність територіальної громади.

Також, прийнято шість рішень із земельних питань, в яких разом розглянуто 28 звернень фізичних осіб та суб’єктів господарювання.

 

Результати поіменного голосування (5 сесія)

 

 

 

5-а сесія Красилівської міської ради

 

5-а сесія Красилівської міської ради

 

5-а сесія Красилівської міської ради

 

5-а сесія Красилівської міської ради