Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Сесії ради » 6-а сесія Красилівської міської ради

6-а сесія Красилівської міської ради

Міська рада » Сесії ради (06.04.2018)

06 квітня 2018 року під головуванням міського голови Ніли Островської провела роботу шоста чергова сесія Красилівської міської ради, на якій розглянуто 36 питань порядку денного. У пленарному засіданні ради взяли участь 25 депутатів.

Перед початком роботи сесії, враховуючи високий професіоналізм працівників відділу поліції, проявлений при проведенні оперативно-розшукових заходів по розкриттю тяжкого злочину та недопущення негативного суспільного резонансу на території територіальної громади, міський голова Ніла Островська оголосила колективу Красилівського відділу поліції головного управління національної поліції в Хмельницькій області Подяку виконавчого комітету Красилівської міської ради.

Міська рада підтримала пропозицію міського голови Островської Н.В. та затвердила Склонного Дмитра Васильовича на посаду першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Красилівської міської ради.

Враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради, депутати затвердили План (Програму) соціально-економічного та культурного розвитку Красилівської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік, яким визначили перелік інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, місцевого бюджету та інших джерел фінансування на території громади протягом поточного року.

Рада припинила діяльність Красилівської комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах та  створила сезонний аварійно-рятувальний пост при Красилівській житлово-експлуатаційній конторі.

З метою реалізації покладених на органи місцевого самоврядування повноважень щодо здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, затверджено Положення про інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю Красилівської міської ради.

З метою здійснення структурно-організаційного та фінансово-економічного розмежування повноважень місцевого і державного бюджетів в ході проведення адміністративної реформи в Україні для ефективного впровадження первинного рівня надання медичної допомоги, забезпечення доступності, своєчасності та належної якості первинної медико-санітарної допомоги населенню Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, депутатами міської ради прийнято рішення про створення комунального некомерційного закладу ,,Центр первинної медико-санітарної допомоги Красилівської міської ради Красилівської міської об’єднаної територіальної громади’’ та визначено послідовність забезпечення діяльності Центру ПМСД.

Сесія міської ради заслухала звіт про виконання плану роботи Красилівської міської ради у 2017 році та затвердила план  роботи міської ради на перше півріччя 2018 року.

Відповідно до рішення міської ради від 29.11.2017 року № 2 „Про затвердження штатного розпису апарату Красилівської міської ради та її виконавчих органів”, затверджено положення про відділи та сектори Красилівської міської ради Хмельницької області.

З метою надання комплексної допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій, підвищення рівня поінформованості з питань соціальної підтримки учасників бойових дій, їх сімей,

міська рада затвердила Програму підтримки учасників бойових дій та членів їх сімей, які проживають на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, на 2018-2021 роки.

Депутати розглянули та затвердили Програму підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів

м. Красилова на 2018-2023 роки, якою передбачається створення та запуск механізму стимулювання заходів із реконструкції і модернізації ОСББ та житлово-будівельних кооперативів міста.

            Також, внесено зміни до рішення Красилівської міської ради від 28.01.2015 року № 6 ,,Про міську програму сприяння встановленню індивідуального опалення ,,Тепло в кожний дім’’ в м. Красилів на 2015-2016 роки’’, якими продовжено дії зазначеної Програми на 2018-2019 роки.

З метою підтримки обдарованих дітей об’єднаної громади, шляхом створення умов для вільного гармонійного розвитку особистості, забезпечення можливостей для навчання здібної, обдарованої, талановитої молоді, залучення її до систематичної пошукової, науково-дослідницької, експериментальної роботи, індивідуалізації педагогічного процесу, формування гуманістичного світогляду, виховання та соціалізація особистості, активізації самостійної діяльності школяра та забезпечення  стимулювання обдарованих і талановитих дітей та педагогічних працівників, розвитку їх творчого потенціалу, міська рада затвердила Програму ,,Творча обдарованість’’ на 2018-2020 роки.

Для забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження, сесія міської ради утворила Комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Красилівської міської ради, затвердила її статут та штатну чисельність. Окрім того, на базі дошкільного навчального закладу № 1 ,,Веселка’’ створено ще одну інклюзивну групу, яку будуть відвідувати діти із особливими потребами.

Міська рада заслухала та взяла до відома звіт заступника начальника Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області Осадчука В.М. про роботу відділу по попередженню злочинності та правопорушень на території міста у 2017 році.

Сесія міської ради розглянула рішення адміністративної колегії Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України про припинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції в частині скасування рішення Красилівської міської ради від 16.11.2011 року № 14 ,,Про порядкування продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) у сфері роздрібної торгівлі м. Красилів’’, однак не підтримала його і не скасувала власне рішення.

Депутати міської ради встановили розмір одноразових виплат для жителів Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, які проходять військову службу у Збройних Силах України за контрактом, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення та які забезпечують (забезпечували) здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

З метою соціального захисту членів сімей загиблих при виконанні військового обов’язку на території Афганістану, надано матеріальні допомоги трьом сім’ям в розмірі по 5,0 тис.грн.

Для вирішення житлових питань учасників бойових дій, сесією затверджено

Програму будівництва (придбання) доступного житла по Красилівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2023 роки, якою передбачається придбання квартир для зазначеної категорії громадян, (з розрахунку: 50 % вартості житла - за рахунок бюджету громади, 50 % - за рахунок учасника бойових дій).

            Міською радою затверджено Комплексну програму мобілізації зусиль Красилівської міської ради Хмельницької області та Красилівської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Хмельницькій області щодо організації сервісного обслуговування платників податків, створення комфортних умов платникам податків та належне їх обслуговування на 2018 рік.

Депутати міської ради внесли зміни до рішення міської ради від 22.12.2017 року № 19 ,,Про бюджет Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік’’, якими передбачили кошти на потреби дошкільної, шкільної та позашкільної освіти, культури, житлово-комунального господарства, заходів по громадській безпеці та інші потреби.

            Затверджено кошторис видатків фонду охорони навколишнього природного середовища об’єднаної громади в сумі 363,2 тис.грн., а саме:

- придбання сміттєвих баків і урн – 193,2 тис.грн.;

- придбання контейнерів для збору твердих побутових відходів – 100,0 тис.грн.;

- придбання огороджувальних майданчиків для  збору твердих побутових відходів – 70,0 тис.грн.

Встановлено мінімальну вартість місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території громади у 2018 році:

- 20,01 грн. – для некомерційної діяльності, у т.ч. для проживання фізичних осіб;

- 40,02 грн. – для провадження виробничої діяльності;

- 60,03 грн. – для провадження іншої комерційної діяльності.

З метою подальшої приватизації житла громадянам, які в ньому проживають, прийнято в комунальну власність Красилівської міської об’єднаної територіальної громади квартири № 29, № 33 та № 59 в житловому будинку № 129 по вул. М.Грушевського.

Сесією прийнято рішення про надання статусу ,,житловий будинок’’ гуртожитку по вул. Василя Стуса, 2Б.

Депутати надали дозвіл на списання та реалізацію комунального майна власності Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Розглянуто звернення юридичних осіб щодо надання у 2018 році пільг по сплаті земельного податку на території Красилівської міської ОТГ.

Також, прийнято сім рішень із земельних питань, в яких разом розглянуто 47 звернень фізичних осіб та суб’єктів господарювання.

На завершення пленарного засідання, депутати розглянули та взяли до відома звіт міського голови про діяльність виконавчого комітету Красилівської міської ради у 2017 році.

 

6-а сесія Красилівської міської ради

6-а сесія Красилівської міської ради

6-а сесія Красилівської міської ради

6-а сесія Красилівської міської ради

6-а сесія Красилівської міської ради

6-а сесія Красилівської міської ради

6-а сесія Красилівської міської ради