Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Сесії ради » 8-а сесія Красилівської міської ради

8-а сесія Красилівської міської ради

Міська рада » Сесії ради (19.06.2018)

19 червня 2018 року під головуванням міського голови Ніли Островської провела роботу восьма чергова сесія Красилівської міської ради, на якій розглянуто 23 питання порядку денного, що стосуються  різних сфер життєдіяльності об’єднаної громади. У пленарному засіданні ради взяли участь 20 депутатів.

         Депутати міської ради розглянули та  підтримали депутатський запит депутата Красилівської міської ради Продоуса В.П. щодо обмеження часу продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади з 22:00 до 09:00 год. Водночас, рішенням передбачено, що будуть направлені звернення до Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, Красилівської центральної районної лікарні, відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради про надання своїх пропозицій щодо часових обмежень продажу зазначених товарів.

Міська рада включила до персонального складу виконавчого комітету Красилівської міської ради Хмельницької області сьомого скликання головного лікаря Красилівського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Ватажука Олега Михайловича.

Внесено зміни до складу госпітальної ради Хмельницького госпітального округу та делеговано представником від Красилівської міської об’єднаної територіальної громади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слободянюк Марину Олександрівну.

Міська рада встановила місцеві податки і збори на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, які будуть діяти у 2019 році.

Депутати затвердили проекти на капітальний ремонт дорожнього покриття сільських населених пунктів громади, а саме:

- вул. Зелена с. Волиця, в сумі 1433,396 тис. грн.;

- вул. Центральна с. Кульчини, в сумі 1488,884 тис. грн.;

- вул П. Шемчука с. Чепелівка, в сумі 1444,692 тис. грн.;

- вул. Незалежності с. Кульчинки, в сумі 1407,911 тис. грн.;

- вул. Центральна с. Дружне, в сумі 1407,911 тис. грн.

- вул. Садова с. Заставки, в сумі 1407,911 тис. грн.

З метою створення системи всебічної підтримки та розвитку національно-патріотичної свідомості та громадянської активності молоді, популяризації та утвердження здорового способу життя, підтримки ініціатив молоді об’єднаної територіальної громади, сесією затверджено цільову соціальну Програму ,,Молодь Красилівської міської об’єднаної територіальної громади’’ на 2018-2020 роки.

Для вирішення питань щодо стимулюванні праці керівників гуртків та тренерів закладів позашкільної освіти Красилівської міської ради, затверджено Положення про надбавки для цієї категорії освітян.

З 01 вересня 2018 року на базі Красилівської ЗОШ № 1 має запрацювати Комунальна установа ,,Інклюзивно-ресурсний центр’’ Красилівської міської. ради. З цією метою, сесія міської ради затвердила Порядок проведення конкурсу на посаду директора цієї установи та внесла зміни до її штатного розпису.

Депутати підтримали зміни до Програми підтримки діяльності Красилівського районного військового комісаріату на 2017-2018 роки та встановили його фінансування із бюджету громади у 2018 році в сумі 15,0 тис.грн.

Враховуючи позитивний досвід розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міської об’єднаної територіальної громади у квітні - червні 2018 року, депутатами міської ради прийнято рішення про проведення ще одного конкурсу щодо розміщення тимчасово вільних коштів бюджету громади.

Врахувавши потреби у підтримці та розвитку різних сфер життєдіяльності об’єднаної громади, сесія міської ради  прийняла рішення ,,Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 року № 19 ,,Про бюджет Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік’’.

Міська рада затвердила Положення про сектор економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Красилівської міської ради Хмельницької області.

Депутатами міської ради розглянуто звернення ТОВ,,Автогаз-Красилів’’ та надано дозвіл на реконструкцію АГНКС по вул. Будівельна, 31 в м. Красилів.

З метою ефективного природокористування, дотримання вимог екологічної безпеки та охорони навколишнього природного середовища, міська рада вирішила звернутися до Кабінету Міністрів України, Міністерства екології та природних ресурсів України щодо виділення коштів на реалізацію проекту ,,Реконструкція очисних споруд № 1 в м. Красилів Хмельницької області’’.

Також, депутати міської ради прийняли рішення про направлення звернення до Верховної Ради України щодо захисту та розвитку інституту сім’ї в Україні.

Прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги двом жителям

м. Красилів.

Також, прийнято шість рішень із земельних питань, в яких разом розглянуто 44 звернення фізичних осіб та суб’єктів господарювання.

 

8-а сесія Красилівської міської ради

 

8-а сесія Красилівської міської ради

 

8-а сесія Красилівської міської ради

 

8-а сесія Красилівської міської ради

 

8-а сесія Красилівської міської ради

 

8-а сесія Красилівської міської ради

 

8-а сесія Красилівської міської ради

 

8-а сесія Красилівської міської ради

 

8-а сесія Красилівської міської ради

 

8-а сесія Красилівської міської ради

 

8-а сесія Красилівської міської ради

 

8-а сесія Красилівської міської ради