Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Сесії ради » 9-а сесія Красилівської міської ради

9-а сесія Красилівської міської ради

Міська рада » Сесії ради (10.08.2018)

10 серпня 2018 року під головуванням міського голови Ніли Островської провела роботу дев’ята чергова сесія Красилівської міської ради, на якій розглянуто 30 питань порядку денного, що стосуються  різних сфер життєдіяльності міської об’єднаної територіальної громади. У пленарному засіданні ради взяли участь 18 депутатів.

  З метою організації відкритого поіменного голосування при прийняті рішень Красилівською міською радою та встановлення його результатів, депутати  вирішили покласти обов’язки по організації відкритого поіменного голосування лічильну комісію Красилівської міської ради та затвердили бланк для поіменного голосування у новій редакції.

Відповідно до п. 40 ст. 26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, депутати міської ради заслухали інформацію Старокостянтинів-ської місцевої прокуратури  про результати діяльності органів прокуратури у І півріччі 2018 року.

У зв’язку із звільненням із посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Федонюка О.І., міською радою прийнято рішення про виведення його із членів виконавчого комітету Красилівської міської ради.

З метою здійснення фінансового контролю та аудиту підприємств і установ власності територіальної громади, утворено новий сектор внутрішнього фінансового контролю та аудиту міської ради, а також затверджено Положення про цей сектор.

На виконання законів ,,Про освіту’’ та ,,Про загальну середню освіту’’, міська рада прийняла рішення про зміну типів і назв загальноосвітніх навчальних закладів Красилівської міської ради та про зміну типів і назв дошкільних навчальних закладів Красилівської міської ради.

       Для забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, а також забезпечення організації роботи комунальної установи ,,Інклюзивно-ресурсний центр’’, який буде діяти на базі Красилівського ліцею № 1, сесія міської ради затвердила Порядок проведення конкурсу на посади педагогічних працівників центру та склад конкурсної комісії.

Міська рада затвердила зміни до статуту комунального підприємства ,,Красилівське підприємство теплових мереж’’.

       Депутати розглянули Порядок виявлення, взяття на облік, збереження безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Красилівської міської об’єднаної територіальної громади та затвердили його.

Внесено зміно до рішення міської ради від 18.01.2018 року № 13 ,,Про орган приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Красилівської міської об’єднаної територіальної громади’’ в частині зміни складу цього органу.

Депутати міської ради заслухали звіт про хід виконання бюджету Красилівської міської територіальної об’єднаної громади за перше півріччя 2018 року та затвердили його.

З метою забезпечення безперебійного, стабільного та безпечного казначейського обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, міська рада затвердила Програму підтримки реалізації державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів на 2018-2020 роки.

Врахувавши потреби у підтримці та розвитку різних сфер життєдіяльності об’єднаної громади, сесія міської ради  прийняла рішення ,,Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 року № 19 ,,Про бюджет Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік’’.

Міська рада затвердила результати конкурсу з розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міської об’єднаної територіальної громади та уповноважила міського голову на підписання договору банківського вкладу з ХОУ АТ,,Ощадбанк’’.

Двом юридичним особам та фізичній особі В. міська рада відмовила у  надані пільги зі сплати місцевих податків.

       З метою забезпечення надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян, сесія міської ради затвердила Положення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги двом жителям

громади.

Міська рада вирішила вступити до асоціації органів місцевого самоврядування ,,Асоціація об’єднаних територіальних громад’’ та прийняла відповідне рішення.

Депутати міської ради звернулися до Верховної Ради України з питання подолання вето Президента України на Закон України № 5495.

Також, прийнято дев’ять рішень із земельних питань, в яких разом розглянуто 80 звернення фізичних осіб та суб’єктів господарювання.

На завершення сесії, секретар міської ради Ірина Морозович познайомила депутатів із відповідями комітетів Верховної Ради України, які надійшли за результатами розгляду рішень Красилівської міської ради з питань надання статусу учасника бойових дій бійцям добровольчих батальйонів, захисту інституту сім’ї в Україні, збереження чинної редакції статті 51 Конституції України, покращення роботи системи екстреної медичної допомоги в Україні. Також, до відома депутатів міської ради доведено лист Народного депутата України Шиньковича А.В. щодо підтримки ним законопроекту про надання статусу учасника бойових дій бійцям добровольчих батальйонів.

 

 

9-а сесія Красилівської міської ради

 

 

9-а сесія Красилівської міської ради

 

 

9-а сесія Красилівської міської ради

 

9-а сесія Красилівської міської ради

 

9-а сесія Красилівської міської ради

 

9-а сесія Красилівської міської ради9-а сесія Красилівської міської ради

 

 

9-а сесія Красилівської міської ради

 

9-а сесія Красилівської міської ради9-а сесія Красилівської міської ради

 

 

9-а сесія Красилівської міської ради 

 

9-а сесія Красилівської міської ради

 

9-а сесія Красилівської міської ради9-а сесія Красилівської міської ради

 

9-а сесія Красилівської міської ради

 

9-а сесія Красилівської міської ради