Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Сесії ради » Двадцята сесія Красилівської міської ради

Двадцята сесія Красилівської міської ради

Міська рада » Сесії ради (18.05.2012)

     18 травня 2012 року відбулася двадцята сесія Красилівської міської ради, на якій було розглянуто 18 питань. Серед розглянутих питань слід відзначити розгляд проекту рішення «Про виконання бюджету міста за перший квартал 2012 року», у якому зазначалося, що виконання дохідної частини загального фонду бюджету міста за І квартал 2012 року становить 93,54 відсотка до затверджених призначень, а видаткова частина загального фонду міського бюджету за січень-березень 2012 року виконана на 91,63 %.

     Також депутатами міської ради було прийнято рішення «Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста водопровідної мережі по вул. Куйбишева та передано її на обслуговування Красилівському підприємству водопровідно-каналізаційного господарства.

     Крім того, на сесії міської ради було прийнято рішення «Про затвердження проекту Правил благоустрою міста Красилів», «Про розгляд звернення Товариства «Риболов» щодо використання водоймища ставок «Калюковий», «Про затвердження програми внутрішньо будинкового газового обладнання та приведення димових і вентиляційних каналів житлових будинків до вимог нормативно-правових актів» та інші.