Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Міська рада » Сесії ради » 12-а сесія Красилівської міської ради

12-а сесія Красилівської міської ради

Міська рада » Сесії ради (29.07.2016)

     29 липня 2016 року, під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, провела роботу дванадцята позачергова сесія Красилівської міської ради сьомого скликання. У пленарному засіданні ради взяли участь 16 депутатів.

     Сесія міської ради взяла до відома повідомлення депутатів Красилівської міської ради від Політичної партії «УКРОП» Дунця С.Ф., Бистрицького В.А. та

Жира О.А. про створення у Красилівській міській раді депутатської фракції Політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» в кількості трьох осіб.

     Депутати міської ради внесли зміни до пункту 2 рішення Красилівської міської ради від 04.06.2015 року № 1 «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад» і делегували до складу спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад Красилівського міського голову Жовтана Анатолія Івановича та секретаря міської ради Олійник Наталію Василівну.

     Міська рада розглянула звіт про оцінку майна – нежитлової будівлі котельні площею 192,1 м кв. по вул. Щаслива, 23А в м. Красилів ринковою вартістю 306,404 тис.грн., затвердила його та уповноважила балансоутримувача майна Красилівське підприємство теплових мереж на організацію та проведення аукціону з реалізації будівлі котельні.

     За пропозиціями постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, прийнято 7 рішень, в яких розглянуто 20 звернень фізичних та юридичних осіб із земельних питань.

На виконання Міської програми сприяння встановленню індивідуального опалення «Тепло в кожний дім» в м. Красилів на 2015-2016 роки, прийнято рішення міської ради про виділення матеріальних допомог для п’яти жителів міста на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири у багатоквартирних житлових будинках на загальну суму 7,5 тис.грн.

     Міською радою внесено зміни до рішення міської ради від 24.12.2015 року № 19 «Про бюджет міста на 2016 рік» та затверджено додаткові бюджетні призначення міського бюджету на поточний рік в сумі 87 тис.грн., а саме: придбання для трьох нових груп дошкільного навчального закладу № 1 м’якого інвентарю, посуду та господарських товарів – 80,0 тис.грн., матеріальна допомога жителям міста – 7,5 тис.грн.

     Депутати міської ради відмовили ОСББ «Світанок 2007» у виділені коштів на відновлення огорожі земельної ділянки об’єднання у зв’язку з тим, що земельна ділянка по вул. Центральна, 7 перебуває в приватній власності даного об’єднання.

     Сесія міської ради розглянула заяву депутатів Красилівської міської ради від Політичної партії ,,УКРОП’’ щодо встановлення мораторію на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, що надаються підприємствами міської комунальної власності, однак не підтримала його.

 

Результати поіменного голосування (12 сесія)

protokol-12-sesiyi.doc [105.5 Kb] (завантажень: 1)

 

12-а сесія Красилівської міської ради

 

12-а сесія Красилівської міської ради

 

12-а сесія Красилівської міської радиПривітання міського голови із Великоднем
5 хвилин з міським головою (06.03.2018)
5 хвилин з міським головою