Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Сесії ради » 15-а сесія Красилівської міської ради

15-а сесія Красилівської міської ради

Міська рада » Сесії ради (13.10.2016)

     13 жовтня 2016 року, під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, провела роботу п’ятнадцята чергова сесія Красилівської міської ради сьомого скликання, на якій розглянуто 22 питання порядку денного. У пленарному засіданні ради взяли участь 17 депутатів.

     З метою організації та проведення процедур закупівель у міській раді, сесія утворила тендерний комітет Красилівської міської ради Хмельницької області та затвердження Положення про нього.

     Врахувавши рекомендації Державної регуляторної служби України, депутати міської ради затвердили склад конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів (крім земельних ділянок) комунальної власності територіальної громади м. Красилів та утворили робочу групу з опрацювання документів претендентів, які виявлятимуть бажання взяти участь у таких конкурсах.

     З метою розширення можливостей реалізації права громадян на звернення до Красилівської міської ради із застосуванням ефективних новітніх      методів, міська рада

затвердити Положення про порядок подання та розгляд електронних петицій.

     На виконання Міської програми сприяння встановленню індивідуального опалення «Тепло в кожний дім» в м. Красилів на 2015-2016 роки, прийнято рішення міської ради про виділення матеріальних допомог для дев’яти жителів міста на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири у багатоквартирних житлових будинках на загальну суму 16,0 тис.грн.; одній особі відмовлено у наданні такої допомоги; одна заява залишена без розгляду, в зв’язку із неможливістю обстеження умов проживання заявника.

     Депутати міської ради заслухали звіт заступника міського голови - начальника відділу бухгалтерського обліку фінансової звітності міської ради Новохацького В.В. про виконання бюджету міста за 9-ть місяців 2016 року та затвердили його.

     Депутати розглянули звернення щодо надання пільги на розмір батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста, які мають статус потерпілих від Чорнобильської катастрофи, встановили таку пільгу на 2016 рік в розмірі 50 % та внесли відповідні зміни до рішення міської ради від 24.12.2015 року № 18 ,,Про встановлення вартості харчування та розміру батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста’’.

    Міською радою внесено зміни до рішення міської ради від 24.12.2015 року № 19 «Про бюджет міста на 2016 рік» та затверджено додаткові бюджетні призначення міського бюджету на поточний рік в сумі 2241,5 тис.грн., а саме:

- капітальний ремонт тротуарів в місті - 300,00 тис.грн.;

- капітальний ремонт освітлення вулиць міста - 200,00 тис.грн.;

- заміна системи електропостачання в багатоквартирних житлових будинках – 70,00 тис.грн.;

- проведення ремонту прибудинкової території по вул. Ярослава Мудрого, 3 – 60,00 тис.грн.;

- оплата поточних видатків ДНЗ міста - 180,00 тис.грн.;

- виплата непедагогічним працівникам ДНЗ міста  матеріальних допомог на оздоровлення - 250,00 тис.грн.;

- відшкодування перевізнику, який здійснює перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах, коштів за перевезення пільгових категорій громадян – 250,00 тис.грн.;

- придбання енергозберігаючих ламп зовнішнього освітлення - 200,00 тис.грн.;

- придбання протиожеледної суміші – 150,00 тис.грн.;

- придбання причепу для посипання протиожеледної суміші – 100,00 тис.грн.;

- встановлення новорічної ялинки, святкової ілюмінації та придбання новорічних іграшок та прикрас - 65,00 тис.грн.;

- придбання новорічних подарунків (вихованцям ДНЗ міста, до свята Святого Миколая, для відкриття ялинки) - 95,00 тис.грн.;

- виплата матеріальних допомог дітям-інвалідам до Святого Миколая – 25,00 тис.грн.;

- проведення поточного ремонту підлоги хореографічного залу міського будинку культури (друга частина суми) – 36,00 тис.грн.;

- заміна системи електропостачання та перепланування в приміщеннях міської ради - 45,00 тис.грн.;

- співфінансування громадських робіт по благоустрою міста – 15,00 тис.грн.;

- встановлення опорної стіни в мікрорайоні Василя Стуса – 17,00 тис.грн.;

- співфінансування влаштування системи водопостачання по вул. Дубова та 8 Березня – 13,00 тис.грн.;

- придбання принтера для громадської організації учасників АТО – 5,50 тис.грн.;

- проведення підписки періодичних видань та придбання літератури для поповнення бібліотечного фонду міської бібліотеки – 30,00 тис.грн.;

- проведення поточного ремонту гаража міської ради – 25,00 тис.грн.;

- кошти на опалення міського будинку культури – 20,00 тис.грн.;

- субвенції Красилівській районній раді:

- на влаштування освітлення ігрового майданчика Красилівської ДЮСШ – 25,00 тис.грн.;

- на проведення капітального ремонту паталого-анатомічного відділення Красилівської УРЛ – 15,00 тис.грн.;

- на поточні видатки загольноосвітніх шкіл міста – 50,00 тис.грн.

    Міська рада прийняла рішення про проведення нормативної грошової оцінки земель м. Красилів та уповноважила міського голову Жовтана А.І. на укладання з юридичною особою, яка буде розробником документації із землеустрою відповідно до Закону України „Про землеустрій”, договір на проведення нормативної грошової оцінки земель м. Красилів.

     Розглянувши протокол № 15 від 07.09.2016 року засідання комісії з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконання земельних торгів на конкурентних засадах у м. Красилів, міська рада затвердила результати конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку в м. Красилів та уповноважила міського голову Жовтана А.І. укласти з переможцем конкурсу - Приватним підприємством „Фірма „СОМГІЗ” договір на проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку площею 0,0324 га по вул. Яблунева, 21 „Б”, м. Красилів. А також, сесія міської ради прийняла рішення про проведення земельних торгів з продажу права оренди зазначеної земельної ділянки.

     Крім того, за пропозиціями постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, прийнято 7 рішень, в яких розглянуто 58 звернення фізичних та юридичних осіб із земельних питань.

     Депутати також розглянули звернення фізичних та юридичних осіб із різних питань та прийняла відповідні рішення.

     Сесія міської ради розглянула депутатський запит депутата міської ради Тіхонова В.Д. щодо проведення міською радою заходів по влаштуванню водогону по вул. Перемоги і не підтримала його, оскільки міський голова Жовтан А.І. та начальник Красилівського ПВКГ Петрук М.А. надали депутатам вичерпну інформацію із зазначеного питання.

 

protokol-15-sesiyi.doc [173.5 Kb] (завантажень: 4)

spusok-deputativ-15-sesiya.doc [22 Kb] (завантажень: 1)

 

 

15-а сесія Красилівської міської ради

 

 

15-а сесія Красилівської міської ради

 

15-а сесія Красилівської міської ради