Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Сесії ради » 16-а сесія Красилівської міської ради

16-а сесія Красилівської міської ради

Міська рада » Сесії ради (11.11.2016)

            11 листопада 2016 року, під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, провела роботу шістнадцята позачергова сесія Красилівської міської ради сьомого скликання, на якій розглянуто шість питань порядку денного. У пленарному засіданні ради взяли участь 19 депутатів.

            Міською радою внесено зміни до рішення міської ради від 24.12.2015 року № 19 «Про бюджет міста на 2016 рік» та затверджено додаткові бюджетні призначення міського бюджету на поточний рік в сумі 418,0 тис.грн., а саме:

- виготовлення проекту реконструкції міських очисних споруд – 274,0 тис.грн.;

- поточний ремонт прибудинкової території ДНЗ № 1 - 50,00 тис.грн.;

- влаштування дитячого майданчика біля Красилівської ЗОШ № 4 – 30,00 тис.грн.;

- влаштування дитячого майданчика на перехресті вул. Перемоги та вул. Шкільна – 10,00 тис.грн.;

- оплата поточних видатків ДНЗ міста - 54,00 тис.грн.

- оплата харчування та спожитих енергоносіїв в ДНЗ № 1(за рахунок дотації з районного бюджету) – 57,8 тис.грн.

            Сесія міської ради прийняла у комунальну власність територіальної громади м. Красилів нежитлове приміщення (теплицю) по вул. Центральна та передала її на баланс Красилівського ПТМ для подальшого використання за цільовим призначенням.

            Розглянувши протокол засідання комісії з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконання земельних торгів на конкурентних засадах у м. Красилів від 07.11.2016  року, міська рада затвердила результати зазначеного конкурсу та уповноважила міського голову Жовтана А.І. укласти з Земельно-аграрним центром „КАРАТ” договори на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою.

Прийнято рішення про надання дозволу Красилівському ПТМ на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, орієнтовною площею 0,05 га по вул. Центральна, 38 „Ж” в м. Красилів для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії.          .

            Міська рада розглянула колективне звернення фізичних осіб-підприємців щодо внесення змін до рішення Красилівської міської ради від 16.11.2011 року № 14 в частині встановлення годин продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива  на території міста з 08:00 год. до 23:00 год. За результатами обговорень, депутатами була підтримана пропозиція про встановлення годин продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива  на території міста з 09:00 год. до 23:00 год. Проект рішення, яке є регуляторним актом, буде оприлюднений у засобах масової інформації та надісланий на погодження до Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. У зв’язку з цим, були внесені зміни до Плану діяльності Красилівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

 

 

16-а сесія Красилівської міської ради

 

16-а сесія Красилівської міської ради

 

16-а сесія Красилівської міської ради

 

16-а сесія Красилівської міської ради 

Результати поіменного голосування (16 сесія)

protokol-16-sesiyi.doc [77.5 Kb] (завантажень: 3)

spusok-deputativ-16-sesiya.doc [22.5 Kb] (завантажень: 3)