Красилівська міська рада » Міська рада » Сесії ради » 16-а сесія Красилівської міської ради

16-а сесія Красилівської міської ради

Міська рада » Сесії ради (11.11.2016)

            11 листопада 2016 року, під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, провела роботу шістнадцята позачергова сесія Красилівської міської ради сьомого скликання, на якій розглянуто шість питань порядку денного. У пленарному засіданні ради взяли участь 19 депутатів.

            Міською радою внесено зміни до рішення міської ради від 24.12.2015 року № 19 «Про бюджет міста на 2016 рік» та затверджено додаткові бюджетні призначення міського бюджету на поточний рік в сумі 418,0 тис.грн., а саме:

- виготовлення проекту реконструкції міських очисних споруд – 274,0 тис.грн.;

- поточний ремонт прибудинкової території ДНЗ № 1 - 50,00 тис.грн.;

- влаштування дитячого майданчика біля Красилівської ЗОШ № 4 – 30,00 тис.грн.;

- влаштування дитячого майданчика на перехресті вул. Перемоги та вул. Шкільна – 10,00 тис.грн.;

- оплата поточних видатків ДНЗ міста - 54,00 тис.грн.

- оплата харчування та спожитих енергоносіїв в ДНЗ № 1(за рахунок дотації з районного бюджету) – 57,8 тис.грн.

            Сесія міської ради прийняла у комунальну власність територіальної громади м. Красилів нежитлове приміщення (теплицю) по вул. Центральна та передала її на баланс Красилівського ПТМ для подальшого використання за цільовим призначенням.

            Розглянувши протокол засідання комісії з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконання земельних торгів на конкурентних засадах у м. Красилів від 07.11.2016  року, міська рада затвердила результати зазначеного конкурсу та уповноважила міського голову Жовтана А.І. укласти з Земельно-аграрним центром „КАРАТ” договори на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою.

Прийнято рішення про надання дозволу Красилівському ПТМ на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування, орієнтовною площею 0,05 га по вул. Центральна, 38 „Ж” в м. Красилів для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії.          .

            Міська рада розглянула колективне звернення фізичних осіб-підприємців щодо внесення змін до рішення Красилівської міської ради від 16.11.2011 року № 14 в частині встановлення годин продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива  на території міста з 08:00 год. до 23:00 год. За результатами обговорень, депутатами була підтримана пропозиція про встановлення годин продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива  на території міста з 09:00 год. до 23:00 год. Проект рішення, яке є регуляторним актом, буде оприлюднений у засобах масової інформації та надісланий на погодження до Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. У зв’язку з цим, були внесені зміни до Плану діяльності Красилівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

 

 

16-а сесія Красилівської міської ради

 

16-а сесія Красилівської міської ради

 

16-а сесія Красилівської міської ради

 

16-а сесія Красилівської міської ради 

Результати поіменного голосування (16 сесія)

protokol-16-sesiyi.doc [77.5 Kb] (завантажень: 0)

spusok-deputativ-16-sesiya.doc [22.5 Kb] (завантажень: 0)

Ім'я:*
E-Mail:*
Введіть два слова, показаних на картинці: *

Міський голова

Зробимо наше місто затишнішим, комфортнішим та безпечнішим
Міський голова Жовтан А.І.

Написати лист міському голові
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога