Красилівська міська рада » Міська рада » Сесії ради » 17-а сесія Красилівської міської ради

17-а сесія Красилівської міської ради

Міська рада » Сесії ради (02.12.2016)

01 грудня 2016 року, під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, провела роботу чергова сімнадцята сесія Красилівської міської ради сьомого скликання, на якій розглянуто 20 питань порядку денного. У пленарному засіданні ради взяли участь 16 депутатів.

На виконання Закону України ,,Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності’’, сесія затвердила план діяльності Красилівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.

            Депутати міської ради створити постійно діючу комісію з розгляду питань реструктуризації заборгованості квартирної плати (плати за утримання житла) та плати за комунальні послуги громадян, які є наймачами та власниками житлових приміщень, що утворилася  перед підприємствами – надавачами цих послуг, а також затвердити положення про Комісію.

Міська рада затвердила акт прийому – передачі у комунальну власність територіальної громади міста Красилова гуртожитку по вул. Василя Стуса, 2-Б в м. Красилів від 21.11.2016 року та прийняла зазначений гуртожиток у комунальну власність громади. Відтепер жителі цього гуртожитку зможуть здійснити приватизацію своїх помешкань.

            Також, в комунальну власність територіальної громади міста  Красилів прийнято квартири № 51 та № 66 в житловому будинку по вул. М.Грушевського, 129, які, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.01.2010 року

№ 168-р ,,Питання надання громадянам квартир, що придбанні Державно іпотечною установою, у м. Красилів’’, були надані працівникам прокуратури Красилівського району.

            Депутати внесли зміни до рішення міської ради від 14.07.2016 року № 3 ,,Про запровадження засад державно-приватного партнерства під час будівництва    багатоквартирних житлових будинків’’ щодо можливості прийняття участі в конкурсі претендента, який не відповідає кваліфікаційним вимогам, за наявності в нього поручителя, що відповідає таким вимогам.

            Не були підтримані депутатами звернення юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців щодо встановлення пільг по сплаті місцевих податків і зборів. Частина пропозицій не набрала достатню кількість голосів, а решта - були відхилені.

Разом із цим, сесія внесла зміни до рішення міської ради від 21.06.2016 року

№ 1 ,,Про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік’’ та встановила ставку податку для будівель промисловості, зокрема виробничих корпусів, цехів, складських приміщень, що перебувають у власності фізичних осіб, в розмірі 0,3 % мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня звітного (податкового) року, за

1 м кв. бази оподаткування.

            Міською радою внесено зміни до рішення міської ради від 24.12.2015 року

№ 19 «Про бюджет міста на 2016 рік» та затверджено додаткові бюджетні призначення міського бюджету на поточний рік в сумі 390,0 тис.грн., а саме:

- придбання шин для автобусів, що здійснюють пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах, – 25,0 тис.грн.;

- придбання трактора із навісним обладнанням для Красилівської ЖЕК – 260,00 тис.грн.;

- придбання запчастин до бульдозера Красилівської ЖЕК - 60,00 тис.грн.;

- оплата за опалення приміщення міської ради - 20,00 тис.грн.

- виплата матеріальних допомог до Міжнародного Дня інвалідів – 2,5 тис.грн.

            Міська рада надала дозвіл Красилівському міському будинку культури та ЗОШ № 1 ,,Веселка’’ Красилівської міської ради на списання основних засобів, які не придатні для подальшого використання.

Сесія міської ради внесла зміни  до Комплексної програми з профілактики злочинності та забезпечення охорони громадського порядку на території м. Красилів на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради  №  7 від 29.01.2016 року, виклавши додаток до Програми, збільшивши розмір коштів на придбання та встановлення камер відео-спостереження в місті з 80,0 тис.грн. до 100,0 тис.грн.

За пропозиціями постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, прийнято 8 рішень, в яких розглянуто 57 звернень фізичних та юридичних осіб із земельних питань.

На виконання Міської програми сприяння встановленню індивідуального опалення ,,Тепло в кожний дім’’ в м. Красилів на 2015-2016 роки, прийнято рішення про виділення матеріальних допомог для трьох жителів міста на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири у багатоквартирних житлових будинках на загальну суму 5,5 тис.грн.

            Депутати розглянули звернення жителя міста, житловий будинок якого був пошкоджений під час штормового вітру в листопаді 2016 року, та виділили на ремонт будинку 5,0 тис.грн.

 

Результати поіменного голосування (17 сесія)

protokol-17-sesiyi.doc [161.5 Kb] (завантажень: 0)

spusok-deputativ-17-sesiya.doc [22 Kb] (завантажень: 0)

 

 

17-а сесія Красилівської міської ради

 

17-а сесія Красилівської міської ради

 

17-а сесія Красилівської міської ради

 

17-а сесія Красилівської міської радиІм'я:*
E-Mail:*
Введіть два слова, показаних на картинці: *

Міський голова

Зробимо наше місто затишнішим, комфортнішим та безпечнішим
Міський голова Жовтан А.І.

Написати лист міському голові
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога