Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Сесії ради » 17-а сесія Красилівської міської ради

17-а сесія Красилівської міської ради

Міська рада » Сесії ради (02.12.2016)

01 грудня 2016 року, під головуванням міського голови Анатолія Жовтана, провела роботу чергова сімнадцята сесія Красилівської міської ради сьомого скликання, на якій розглянуто 20 питань порядку денного. У пленарному засіданні ради взяли участь 16 депутатів.

На виконання Закону України ,,Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності’’, сесія затвердила план діяльності Красилівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.

            Депутати міської ради створити постійно діючу комісію з розгляду питань реструктуризації заборгованості квартирної плати (плати за утримання житла) та плати за комунальні послуги громадян, які є наймачами та власниками житлових приміщень, що утворилася  перед підприємствами – надавачами цих послуг, а також затвердити положення про Комісію.

Міська рада затвердила акт прийому – передачі у комунальну власність територіальної громади міста Красилова гуртожитку по вул. Василя Стуса, 2-Б в м. Красилів від 21.11.2016 року та прийняла зазначений гуртожиток у комунальну власність громади. Відтепер жителі цього гуртожитку зможуть здійснити приватизацію своїх помешкань.

            Також, в комунальну власність територіальної громади міста  Красилів прийнято квартири № 51 та № 66 в житловому будинку по вул. М.Грушевського, 129, які, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.01.2010 року

№ 168-р ,,Питання надання громадянам квартир, що придбанні Державно іпотечною установою, у м. Красилів’’, були надані працівникам прокуратури Красилівського району.

            Депутати внесли зміни до рішення міської ради від 14.07.2016 року № 3 ,,Про запровадження засад державно-приватного партнерства під час будівництва    багатоквартирних житлових будинків’’ щодо можливості прийняття участі в конкурсі претендента, який не відповідає кваліфікаційним вимогам, за наявності в нього поручителя, що відповідає таким вимогам.

            Не були підтримані депутатами звернення юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців щодо встановлення пільг по сплаті місцевих податків і зборів. Частина пропозицій не набрала достатню кількість голосів, а решта - були відхилені.

Разом із цим, сесія внесла зміни до рішення міської ради від 21.06.2016 року

№ 1 ,,Про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік’’ та встановила ставку податку для будівель промисловості, зокрема виробничих корпусів, цехів, складських приміщень, що перебувають у власності фізичних осіб, в розмірі 0,3 % мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня звітного (податкового) року, за

1 м кв. бази оподаткування.

            Міською радою внесено зміни до рішення міської ради від 24.12.2015 року

№ 19 «Про бюджет міста на 2016 рік» та затверджено додаткові бюджетні призначення міського бюджету на поточний рік в сумі 390,0 тис.грн., а саме:

- придбання шин для автобусів, що здійснюють пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах, – 25,0 тис.грн.;

- придбання трактора із навісним обладнанням для Красилівської ЖЕК – 260,00 тис.грн.;

- придбання запчастин до бульдозера Красилівської ЖЕК - 60,00 тис.грн.;

- оплата за опалення приміщення міської ради - 20,00 тис.грн.

- виплата матеріальних допомог до Міжнародного Дня інвалідів – 2,5 тис.грн.

            Міська рада надала дозвіл Красилівському міському будинку культури та ЗОШ № 1 ,,Веселка’’ Красилівської міської ради на списання основних засобів, які не придатні для подальшого використання.

Сесія міської ради внесла зміни  до Комплексної програми з профілактики злочинності та забезпечення охорони громадського порядку на території м. Красилів на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради  №  7 від 29.01.2016 року, виклавши додаток до Програми, збільшивши розмір коштів на придбання та встановлення камер відео-спостереження в місті з 80,0 тис.грн. до 100,0 тис.грн.

За пропозиціями постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, прийнято 8 рішень, в яких розглянуто 57 звернень фізичних та юридичних осіб із земельних питань.

На виконання Міської програми сприяння встановленню індивідуального опалення ,,Тепло в кожний дім’’ в м. Красилів на 2015-2016 роки, прийнято рішення про виділення матеріальних допомог для трьох жителів міста на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири у багатоквартирних житлових будинках на загальну суму 5,5 тис.грн.

            Депутати розглянули звернення жителя міста, житловий будинок якого був пошкоджений під час штормового вітру в листопаді 2016 року, та виділили на ремонт будинку 5,0 тис.грн.

 

Результати поіменного голосування (17 сесія)

protokol-17-sesiyi.doc [161.5 Kb] (завантажень: 3)

spusok-deputativ-17-sesiya.doc [22 Kb] (завантажень: 3)

 

 

17-а сесія Красилівської міської ради

 

17-а сесія Красилівської міської ради

 

17-а сесія Красилівської міської ради

 

17-а сесія Красилівської міської ради