Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Сесії ради » 21-а сесія Красилівської міської ради

21-а сесія Красилівської міської ради

Міська рада » Сесії ради (17.02.2017)

17 лютого 2017 року під головуванням міського голови Анатолія Жовтана провела роботу чергова двадцять перша сесія Красилівської міської ради, на якій розглянуто 19 питань порядку денного. У пленарному засіданні ради взяли участь 15 депутатів.

            Депутати міської ради ознайомилися із звітом міського голови Жовтана А.І. про діяльність виконавчого комітету Красилівської міської ради у 2016 році та взяли його до відома.

Сесія міської ради затвердила звіт про виконання плану роботи Красилівської міської ради Хмельницької області у 2016 році та затвердила план роботи Красилівської міської ради Хмельницької області на перше півріччя 2017 року.

            Відповідно до законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, з метою забезпечення ефективного доступу до адміністративних послуг в м. Красилів, забезпечено здійснення повноважень суб’єктів державної реєстрації прав виконавчим органом Красилівської міської ради Хмельницької області та  визначено, що таким виконавчим органом буде реєстраційний відділ міської ради.

            На виконання попереднього рішення, депутати внесли зміни до рішення міської ради від 12.11.2015 року № 14 ,,Про затвердження чисельності апарату Красилівської міської ради Хмельницької області та структури її виконавчого комітету’’ та додатково ввели в штат міської ради посаду Державного реєстратора прав на нерухоме майно.

З метою забезпечення належної технічної експлуатації, ремонту оголовків димових та вентиляційних каналів житлових будинків комунальної власності

м. Красилів, попередження виникнення надзвичайних ситуацій та створення умов для безпечного проживання мешканців, міська рада затвердила Програму ремонту оголовків димових та вентиляційних каналів житлових будинків комунальної власності м. Красилів на період 2017 -2019 років.

            Депутати внесли зміни до рішення Красилівської міської ради від 28.01.2016 року № 6 ,,Про міську програму сприяння встановленню індивідуального опалення ,,Тепло в кожний дім’’ в м. Красилів на 2015-2016 роки’’ та продовжили зазначену Програму на період до 2018 року.

            Красилівська міська рада затвердила висновки про вартість майна комунальної власності територіальної громади м. Красилів, а саме:

– нежитлової будівлі будинку культури площею 2202,5 кв.м по вул. Центральна, 3 в м. Красилів – 898,277 тис.грн.;

– приміщення в ДНЗ № 1 ,,Веселка’’ площею 12,8 кв.м по вул. М.Грушевського, 55 в м. Красилів – 48,384 тис.грн.;

– приміщення в міському будинку культури площею 41,6 кв.м по вул. М.Грушевського, 189 в м. Красилів – 189,696 тис.грн.

Сесія міської ради вирішила укласти угоди про висвітлення діяльності Красилівської міської ради Хмельницької області, її виконавчого комітету, депутатів та посадових осіб у друкованих засобах масової інформації місцевої сфери розповсюдження – газетах „Красилівський вісник та „Красилівський замок” на 2017 рік. А також, уповноважила міського голову Жовтана А.І. на підписання таких угод. із редакціями цих газет.

            Міською радою внесено зміни до рішення міської ради від 23.12.2016 року № 8 ,,Про бюджет міста на 2017 рік’’ та затверджено додаткові бюджетні призначення міського бюджету на поточний рік в сумі 503,052 тис.грн., а саме:

- придбання насоса для очисних споруд Красилівського водопровідно-каналізаційного підприємства  – 37,80 тис.грн.;

- оплата проведення експертизи проекту реконструкції очисних споруд Красилівського водопровідно-каналізаційного підприємства – 4,20 тис.грн.;

- відшкодування Красилівській житлово-експлуатаційній конторі коштів за капітальний ремонт покрівель по вул. Булаєнка, 2, Кошового, 28Б, Корольова, 2А, які були пошкодженні в листопаді 2016 року під час сильних снігопадів - 32,00 тис.грн.;

- відшкодування Красилівській житлово-експлуатаційній конторі коштів за перевезення пільгових категорій громадян в міському пасажирському транспорті – 98,052 тис.грн.;

- оплата електроенергії, використаної на зовнішнє освітлення вулиць міста – 195,00 тис.грн.;

- фінансове забезпечення введення в структуру міської ради посади Державного реєстратора прав на нерухоме майно – 70,00 тис.грн.;

- виділення Красилівському Центру ПМСД коштів на доставку двох хворих на гемодіаліз - 10,00 тис.грн.;

- оплата монтажу системи вентиляції в ДНЗ № 1 ,,Веселка’’ – 22,00 тис.грн.;

- придбання дитячих меблів у ДНЗ № 10 ,,Золота рибка’’ – 10,00 тис.грн.;

- оплата проведення аудиту в Красилівській житлово-експлуатаційній конторі - 20,00 тис.грн.;

- матеріальна допомога жителям міста – 4,00 тис.грн.

На виконання Міської програми сприяння встановленню індивідуального опалення ,,Тепло в кожний дім’’ в м. Красилів на 2017-2018 роки, прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги трьом жителям міста на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири у багатоквартирних житлових будинках на загальну суму 4,0 тис.грн.

За пропозиціями постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, прийнято сім рішень із земельних питань, в яких разом розглянуто 31 звернення фізичних осіб та суб’єктів господарювання.

Також міська рада затвердила проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, право на оренду яких може бути отримано на земельному аукціоні, а саме:

- по вул. Будівельна (навпроти ТОВ,,Гарт’’) площею 0,4420 га;

- по вул. Щаслива (територія бувшого СТО) площею 0,0991 га;

- по вул. М.Грушевського (біля магазину ,,Ролс’’) площею 0,0100 га.

 

Результати поіменного голосування (21 сесія)

protokol-21-sesiyi.doc [137.5 Kb] (завантажень: 3)

spusok-deputativ-21-sesiya.doc [22 Kb] (завантажень: 3)

 

21-а сесія Красилівської міської ради

 

21-а сесія Красилівської міської ради

 

21-а сесія Красилівської міської ради

 

21-а сесія Красилівської міської ради

 

21-а сесія Красилівської міської ради