Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Міська рада » Сесії ради » 24-а сесія Красилівської міської ради

24-а сесія Красилівської міської ради

Міська рада » Сесії ради (13.04.2017)

12 квітня 2017 року під головуванням міського голови Анатолія Жовтана провела роботу чергова двадцять четверта сесія Красилівської міської ради, на якій розглянуто 26 питання порядку денного. У пленарному засіданні ради взяли участь 17 депутатів.

       Сесія міської ради заслухала та взяла до відома інформацію голови  Красилівської міської  виборчої комісії Олійника Р.А. про визнання повноважень і реєстрацію депутатів  Красилівської міської ради Хмельницької області сьомого скликання Розізнаної Аліси Федорівни та Веремюка Руслана Вікторовича.

            У зв’язку із змінами у депутатському корпусі міської ради, внесено зміни до складу постійних комісій Красилівської міської ради сьомого скликання, а саме: Розізнану Алісу Федорівну включено до складу комісії з питань планування, бюджету, фінансів та цін, а Веремюка Руслана Вікторовича - до складу комісії з питань  регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Депутати міської ради розглянули та взяли до відома інформацію начальника Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області Когуня А.М. про роботу відділу по попередженню злочинності та правопорушень на території міста у 2016 році. Сесія міської ради також визначила ряд організаційних і практичних заходів, направлених на забезпечення  конституційних прав і свобод громадян України, проведення роботи щодо посилення захисту прав і свобод жителів міста, боротьби зі злочинністю та корупцією, зміцнення законності та правопорядку на території м. Красилів на 2017 рік.  

      У зв’язку із змінами у персональному складі депутатського корпусу Красилівської міської ради, внесено зміни до рішення міської ради від 20.11.2015 року № 6 ,,Про закріплення виборчих округів за депутатами Красилівської міської ради сьомого скликання’’, а саме:

            - виборчий округ № 12 (вулиці Вячеслава Чорновола, Глінки, Нахімова, Спортивна, Староцерковна, Гетьманська) закріплений за депутатом міської ради Веремюком Русланом Вікторовичем;

            - виборчий округ № 22 (вулиці Михайлівська, Некрасова, М.Грушевського, №№ 114, 116, 118, 120-120А, 122-122А) закріплений за депутатом міської ради Розізнаною Алісою Федорівною.

Міська рада розглянула та затвердила Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2017 рік, якою визначено пріоритети на 2017 рік щодо економічного розвитку міста, роботи житлово-комунального господарства, покращення матеріальної бази дошкільних навчальних закладів міста, поліпшення соціального захисту красилівчан, розвитку культури та спорту в місті.

            Зважаючи на те, що проект Красилівської міської ради ,,Спортивно-реабілітаційний центр з добудовою по вул. Партизанській, 3 в м. Красилів – реконструкція нежитлової будівлі котельні’’ відібраний Хмельницькою регіональною комісією з оцінки та забезпечення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів) для фінансування за рахунок коштів державного регіонального розвитку в 2017 році, сесія міської ради виділила на співфінансування зазначеного проекту 1 млн.152,0 тис.грн.

            З метою забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитку по вул. Василя Стуса, 2Б, міська рада надала дозвіл мешканцям даного гуртожитку на приватизацію кімнат, у яких вони проживають.

Сесія міської ради заслухала та затвердила звіт заступника міського голови - начальника  відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради Новохацького В.В. про виконання бюджету міста за перший квартал 2017 року, який повідомив, що за три місяці 2017 року до загального фонду бюджету міста мобілізовано 9833,7 тис. грн., що складає 111,64 % до затверджених призначень, до спеціального – 892,5 тис. грн., що складає 291,62 % до затверджених призначень. Найбільш значне перевиконання доходів загального фонду зафіксоване по земельному податку з юридичних осіб (2335,8 тис. грн.), єдиному податку з фізичних осіб (1392,3 тис. грн.), орендній платі з юридичних осіб (1238,5 тис.грн.). Значне перевиконання за доходами спеціального фонду зафіксоване у зв’язку із надходженням до цільового фонду розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста гарантійних внесків за участь у конкурсі з визначення приватного партнерства для здійснення житлового будівництва (500,0 тис.грн.). Враховуючи те, що на початку квітня ці кошти були повернені учасникам конкурсу, реальні доходи спеціального фонду міського бюджету на перший квартал 2017 року склали 392,5 тис.грн. або 128,25 %. Протягом січня-березня 2017 року із районного бюджету перераховано міському бюджету додаткову дотацію на заклади освіти в сумі 3120,0 тис.грн.

Видаткова частина загального фонду міського бюджету за перший квартал 2017 року профінансована на 66,09 %. План за вказаний період, з урахуванням внесених змін, складає 7451,2 тис. грн., профінансовано – 4924,9 тис. грн. Видаткова частина спеціального фонду міського бюджету за перший квартал 2017 року виконана на 13,26 %. Повністю виплачено заробітну плату працівникам бюджетної сфери, профінансовано використання енергоносіїв та дитяче харчування в дошкільних навчальних закладах.

            Розглянувши звернення Красилівської житлово-експлуатаційної контори, міська рада погодила підприємству відшкодування витрат, пов’язаних із перевезенням пасажирів на міських автобусних маршрутах у вечірній та нічний час.

З метою соціального захисту жителів м. Красилів, які приймають участь в антитерористичній операції на сході України, сесія міської ради встановила розмір одноразової матеріальної допомоги жителям м. Красилів зазначеної категорії в сумі  2,5 тис.грн.

З метою створення сприятливих умов для відбору бажаючих на військову службу до Збройних Сил України за контрактом, міська рада внесла зміни до рішення міської ради від 23.12.2016 року № 9 ,,Про Програму підтримки діяльності Красилівського районного військового комісаріату на 2017-2018 роки’’ та встановила розмір одноразового матеріального заохочення жителів міста, які підписали контракт про проходження військової служби в Збройних силах України в сумі 2,5 тис.грн.

Розглянувши звернення дошкільного навчального закладу № 4, сесія міської ради надала дозвіл на списання комунального майна територіальної громади міста, яке визнано не придатним для подальшої експлуатації.

            Розглянувши звернення Філії УМГ,,Київтрансгаз’’ щодо зменшення ставки земельного податку для земель транспорту, міська рада відмовила підприємству в наданні такої пільги.

            Міською радою внесено зміни до рішення міської ради від 23.12.2016 року № 8 ,,Про бюджет міста на 2017 рік’’ та затверджено додаткові бюджетні призначення міського бюджету на поточний рік в сумі 2137,402 тис.грн., а саме:

- фінансування проекту реконструкції нежитлової будівлі котельні під спортивно-реабілітаційний центр з добудовою по вул. Партизанській, 3 – 245,00 тис.грн.;

- фінансування робіт з реконструкції нежитлової будівлі котельні під спортивно-реабілітаційний центр з добудовою по вул. Партизанській, 3 – 1152,00 тис.грн.;

- будівництво котельні по вул. Кошового – 40,0 тис.грн.;

- капітальний ремонт покрівлі гаражів  Красилівської житлово-експлуатаційної контори – 155 тис.грн.;

- витрати на повідомлення про прийняті рішення одержувачів субсидій на оплату житлово-комунальних послуг - 30,00 тис.грн.;

- висвітлення діяльності міської ради в газеті ,,Красилівський вісник’’ – 60 тис.грн.;

- придбання дитячих меблів у ДНЗ № 6 – 15,00 тис.грн.;

- фінансування пошиття національних костюмів для Громадської організації ,,Польське культурно-освітнє товариство м. Красилова’’ – 5,00 тис.грн.;

- відшкодування Красилівській житлово-експлуатаційній конторі утримання сервісного центру за січень-лютий 2017 року – 6,798 тис.грн.;

- відшкодування Красилівській житлово-експлуатаційній конторі пільгового проїзду громадян на міських автобусних маршрутах  – 191,604 тис.грн.;

- дотація Красилівській житлово-експлуатаційній конторі на функціонування нічних автобусних маршрутів – 21,00 тис.грн.;

- придбання восьми шин для тракторів Красилівської житлово-експлуатаційної контори – 40,00 тис.грн.;

- капітальний ремонт приміщення каналізаційної насосної станції Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства – 80,00 тис.грн.;

- придбання матеріалів Красилівським підприємством теплових мереж для ремонту тепломереж власними силами – 25,00 тис.грн.;

- придбання 20 путівок для дітей із багатодітних та малозабезпечених родин у оздоровчий табір – 52,00 тис.грн.;

- будівництво опорної стіни в мікрорайоні вул. Василя Стуса - 17,00 тис.грн.;

- фінансування ремонту комп’ютерної техніки в міській бібліотеці – 2,00 тис.грн.

У зв'язку із потребою в дорого вартісному лікуванні, жителю міста виділена матеріальна допомогу в сумі 10,00 тис.грн.

За пропозиціями постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, прийнято дев’ять рішень із земельних питань, в яких разом розглянуто 50 звернень фізичних осіб та суб’єктів господарювання. 

 

Результати поіменного голосування (24 сесія)

protokol-24-sesiyi.doc [170 Kb] (завантажень: 3)

spusok-deputativ-24-sesiya.doc [23 Kb] (завантажень: 3)

 

 

 

24-а сесія Красилівської міської ради

 

24-а сесія Красилівської міської ради

 

24-а сесія Красилівської міської ради

 

24-а сесія Красилівської міської ради

 

24-а сесія Красилівської міської ради

 

24-а сесія Красилівської міської ради