Мобільний телефон міської ради - 0970982508 21 грудня 2018 року о 13:00 год. відбудеться чергове засідання 17-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Міська рада » Сесії ради » 31-а сесія Красилівської міської ради

31-а сесія Красилівської міської ради

Міська рада » Сесії ради (20.09.2017)

20 вересня 2017 року під головуванням міського голови Анатолія Жовтана провела роботу позачергова тридцять перша сесія Красилівської міської ради, на якій розглянуто 23 питання порядку денного. У пленарному засіданні ради взяли участь 17 депутатів.

Депутати міської ради розглянули рекомендації адміністративної колегії Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України про припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції (щодо продажу алкогольних і слабоалкогольних напоїв) та прийняли відповідне рішення.

Сесія затвердила комплексну програму мобілізації зусиль Красилівської міської ради Хмельницької області та Красилівської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Хмельницькій області щодо організації сервісного обслуговування платників податків, створення комфортних умов платникам податків та належне їх обслуговування на 2017 рік.

            Міською радою внесено зміни до рішення міської ради від 23.12.2016 року № 8 ,,Про бюджет міста на 2017 рік’’ та затверджено додаткові бюджетні призначення міського бюджету на поточний рік, а саме:

- відшкодування Красилівській житлово-експлуатаційній конторі коштів за перевезення пільгових категорій громадян на міському пасажирському транспорті – 200,00 тис.грн.;

- фінансування утримання міських громадських криниць – 20,00 тис.грн.;

- придбання шин для міських пасажирських автобусів – 40,00 тис.грн.;

- фінансування поточного ремонту вуличного освітлення - 100,00 тис.грн.;

- фінансування поточного ремонту доріг міста – 600,00 тис.грн.;

- виплата матеріальної допомоги непедагогічним працівникам дошкільних навчальних закладів міста – 265,60 тис.грн.;

- виплата заробітної плати логопеда та спецвихователя у  дошкільному навчальному закладі № 1 – 21,3 тис.грн.;

- виділення матеріальної допомоги для чотирьох осіб на дороговартісне лікування – 45,0 тис.грн.;

- виділення матеріальної допомоги для двох осіб на встановлення індивідуального опалення квартир – 3,50 тис.грн.;

- придбання спортивної форми для волейбольної команди  – 6,00 тис.грн.;

- субвенція державному бюджету на підтримку діяльності Красилівської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Хмельницькій області – 10,00 тис.грн.;

- дофінансування заробітної плати працівників міської ради – 60,00 тис.грн.

            Міською радою надано згоду  на прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Красилів квартири № 78 в житловому будинку № 129 по вул. М.Грушевського.

            Депутати також надали дозвіл Красилівській житлово-експлуатаційній конторі на списання основних засобів – будинку по вул. Центральна, 33.

Міська рада відмовила фізичним та юридичним особам у звільненні окремих категорій громадян від сплати за надання певних адміністративних послуг та  звільнення від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за 2017 рік.

Сесія міської ради надала згоду фізичній особі-підприємцю К. на проведення поліпшення орендованого майна та відшкодування його вартості за рахунок орендної плати.

Прийнято 12 рішень із земельних питань, в яких разом розглянуто 48 звернень фізичних осіб та суб’єктів господарювання.

Сесія міської ради ознайомилася із зверненням депутатів Красилівської міської ради Айдунбекової Ю.В. та Арсенюка С.П. та взяла його до відома.

 

 

31-а сесія Красилівської міської ради

 

31-а сесія Красилівської міської ради

 

31-а сесія Красилівської міської ради

 

Результати поіменного голосування (31 сесія)

protokol-31-sesiyi.doc [139.5 Kb] (завантажень: 0)

spusok-deputativ-31-sesiya.doc [23 Kb] (завантажень: 0)