Красилівська міська рада » Міська рада » Сесії ради » 33-а сесія Красилівської міської ради

33-а сесія Красилівської міської ради

Міська рада » Сесії ради (12.10.2017)

12 жовтня 2017 року під головуванням міського голови Анатолія Жовтана провела роботу позачергова тридцять третя сесія Красилівської міської ради, на якій розглянуто 11 питань порядку денного. У пленарному засіданні ради взяли участь 14 депутатів.

З метою приведення установчих документів закладу у відповідність до норм чинного законодавства (створення інклюзивної групи для забезпечення умов дітям із особливими освітніми потребами, в тому числі дітям  з інвалідністю, для розвитку та навчання спільно зі своїми однолітками; зарахування дітей до інклюзивної групи), депутати міської ради затвердили статут дошкільного навчального закладу № 1 ,,Веселка’’ Красилівської міської ради Хмельницької області у новій редакції, а також погодили відкриття інклюзивної групи на базі цього дошкільного закладу з 17.10.2017 року.

Сесія міської ради розглянула звернення громадян про виділення матеріальної допомоги на лікування та в наслідок пожежі у житловому будинку і виділила на вказані цілі 20,00 тис.грн.

З метою ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення по вул. Будівельна, міська рада внесла зміни до Програми благоустрою міста на 2017 рік, затвердженої  рішенням Красилівської міської ради від 23.12.2016 року № 1, визначивши потребу в обсягах фінансування у розмірі 200,00 тис.грн.

            В комунальну власність територіальної громади м. Красилів прийнято квартиру № 78 по вул. М.Грушевського, 129 та водопровідну мережу по вул. Шевченка (від № 47/2 до № 37Л).

            Міською радою внесено зміни до рішення міської ради від 23.12.2016 року № 8 ,,Про бюджет міста на 2017 рік’’ та затверджено додаткові бюджетні призначення міського бюджету на поточний рік в сумі 231,00 тис.грн., а саме:

- фінансування ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення по вул. Будівельна – 200,00 тис.грн.;

- фінансова підтримка громадської організації ,,Захист’’ - 11,00 тис.грн.;

- матеріальна допомога жителям міста – 20,00 тис.грн.

Прийнято три рішення із земельних питань, в яких разом розглянуто 29 звернень фізичних осіб та суб’єктів господарювання. 

 

 

33-а сесія Красилівської міської ради

 

33-а сесія Красилівської міської ради

 

33-а сесія Красилівської міської ради

 

Результати поіменного голосування (33 сесія)

 

 

Ім'я:*
E-Mail:*
Введіть два слова, показаних на картинці: *

Міський голова

Зробимо наше місто затишнішим, комфортнішим та безпечнішим
Міський голова Жовтан А.І.

Написати лист міському голові
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога