Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Міська рада » Сесії ради » 34-а сесія Красилівської міської ради

34-а сесія Красилівської міської ради

Міська рада » Сесії ради (25.10.2017)

25 жовтня 2017 року під головуванням міського голови Анатолія Жовтана провела роботу позачергова тридцять четверта сесія Красилівської міської ради, на якій розглянуто 13 питань порядку денного. У пленарному засіданні ради взяли участь 15 депутатів.

Враховуючи результати спеціальної перевірки стосовно заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Федонюка Олександра Івановича, сесія міської ради достроково припинила його депутатські повноваження та затвердила Федонюка О.І. у персональному складі виконавчого комітету Красилівської міської ради Хмельницької області сьомого скликання.

Депутати міської ради розглянули звернення громадян про виділення матеріальної допомоги на лікування та на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення у багатоквартирних житлових будинках і виділили на вказані цілі 33,00 тис.грн.

Міська рада заслухала звіт заступника міського голови – начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради Новохацького В.В. про виконання бюджету міста за 9 місяців 2017 року та затвердила його.

Також, прийнято рішення щодо управління комунальною власністю територіальної громади.

Прийнято шість рішень із земельних питань, в яких разом розглянуто 9 звернень фізичних осіб та суб’єктів господарювання. 

 

 

34-а сесія Красилівської міської ради

 

34-а сесія Красилівської міської ради

 

34-а сесія Красилівської міської ради

 

 

Результати поіменного голосування (34 сесія)

protokol-34-sesiyi.doc [86.5 Kb] (завантажень: 0)
spusok-deputativ-34-sesiya.doc [23 Kb] (завантажень: 0)

Святкування Дня міста Красилів