Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Міська рада » Сесії ради » Перша сесія Красилівської міської ради сьомого скликання

Перша сесія Красилівської міської ради сьомого скликання

Міська рада » Сесії ради (22.11.2017)

21 листопада 2017 року проведено перше пленарне засідання першої сесії Красилівської міської ради Хмельницької області сьомого скликання.

            Відкрила перше пленарне засідання міської ради голова Красилівської міської виборчої комісії Аліна Гаруліч, яка повідомила, що станом на 14 листопада 2017 року міською виборчою комісією зареєстровано 26 депутатів із 26, що забезпечує повноважність складу ради. У зв’язку з цим, Красилівська міська виборча комісія прийняла рішення щодо скликання першої сесії Красилівської міської ради Хмельницької області сьомого скликання на 21 листопада 2017 року.

            За даними реєстрації, на першу сесію Красилівської міської ради Хмельницької області сьомого скликання прибули 24 депутати. Зважаючи на те, що на першій сесії міської ради присутні більше половини від загального складу новообраної міської ради і таке засідання вважається повноважним, голова Красилівської міської виборчої комісії Аліна Гаруліч  відкрила першу сесію Красилівської міської ради.

            Гаруліч А.Л. повідомила, що по Красилівській міській об’єднаній громаді було включено в списки 19522 виборця. Одержали бюлетені і взяли участь в голосуванні 7179 осіб, що становить 36,77 відсотків від загальної кількості виборців громади.

           Міська виборча комісія  підвела підсумки виборів і визнала повноваження обраних депутатів і міського голови.     

           Відповідно до постанови міської виборчої комісії № 50 від 02.11.2017 року по багатомандатному виборчому окрузі до Красилівської міської ради обрано 26 депутатів від шести політичних партій, а саме:

–  Арсенюк Петро Іванович;

–  Басалай Віталій Михайлович;

–  Бобух Сергій Олександрович.

–  Бойко Ірина Павлівна;

–  Боровик Сергій Валерійович;

–  Глушенюк Юрій Вікторович;

–  Григорук Валентин Васильович;

–  Дидюк Сергій Вікторович;

–  Ковальчук Надія Володимирівна;

–  Корчинський Анатолій Олександрович;

–  Лукіянчук Сергій Феофанович;

–  Морозович Ірина Володимирівна;

–  Олійник Наталія Василівна;

–  Остапук Євген Олександрович;

–  Пастерук Микола Іванович;

–  Питлик Аркадій Вікторович;

–  Продоус Володимир Петрович;

–  Ратошнюк Андрій Вікторович;

–  Розумний Віктор Федорович;

–  Стаднік Людмила Василівна;

–  Тимченко Ольга Сергіївна;

–  Тіхонов Володимир Дмитрович;

–  Томчук Марія Миколаївна;

–  Федченко Володимир Олексійович;

–  Шишин Олексій Сергійович;

–  Ярмоленко Ігор Валентинович.

Міська рада прийняла до відома факт початку повноважень депутатів Красилівської міської ради Хмельницької області сьомого скликання.

Міська виборча комісія вручила депутатам Красилівської міської ради  Хмельницької області сьомого скликання посвідчення депутата та відповідні нагрудні знаки.

            Відповідно до постанови міської виборчої комісії № 49 від 31.10.2017 року в єдиному одномандатному виборчому окрузі, до якого входить територія Красилівської міської  об’єднаної громади, на посаду Красилівського міського голови обрано Островську Нілу Василівну, 25.07.1969 року народження, громадянка України, освіта вища, безпартійна, попереднє місце роботи – голова Красилівської райдержадміністрації, проживає в м. Красилів, суб’єкт висування – Красилівська районна у Хмельницькій області організація Партії ,,Блок Петра Порошенка ,,СОЛІДАРНІСТЬ’’.

Міська рада прийняла до відома факт початку повноваження Красилівського міського голови Островської Ніли Василівни, а міська виборча комісія вручила їй посвідчення міського голови та відповідний нагрудний знак.

            Красилівський міський голова Ніла Островська прийняла присягу посадової особи місцевого самоврядування та підписала її.

         Голова Красилівської міської виборчої комісії Гаруліч А.Л. привітала депутатів міської ради та міського голову із обранням. Побажала міцного здоров’я,  плідної праці на благо красилівської громади, успішно виконувати, взяті перед виборцями зобов’язання.

            Подальшу роботу сесії продовжила Красилівський міський голова Ніла Островська, яка  звернулася із вітальними словами до депутатів міської ради та зазначила: ,,Вітаю усіх присутніх із визначною подією – першою установчою сесією Красилівської міської ради після створення об’днаної територіальної громади.

            Ми разом з вами творимо історію рідного краю і нехай ця історія буде успішною! Допоможи нам, Боже, у наших праведних справах!

            Сьогодні велике релігійне свято – День Святого Михайла і Михайло ,,приїхав на білому коні’’ – це також добрий знак.

            Сьогодні також День Свободи та Гідності. Це – нагода для нас усіх подумки подякувати і помолитись за Героїв, які ціною власного життя відстояли нашу з вами гідність та свободу. Ми зобов’язані бути гідними їх і наші справи будуть достойними.

            Пройшли позачергові місцеві вибори. Особливі та складні. Ми могли чекати ще три роки і спостерігати як ті громади, що об’єдналися, рухаються вперед. Але ми свідомо пішли на позачерговий іспит перед людьми і отримали їх високу довіру. Це дає нам право на впровадження тих змін, на які чекають люди нашої громади.

            Вибори були складними, із застосуванням брудних технологій з боку опонентів – розслідується кримінальна справа, розслідується декілька зафіксованих порушень виборчого процесу, які будуть мати логічне завершення – беззаконня не пройде.

            Разом з тим, я дякую всім членам виборчих комісій за професійну та відповідальну роботу.

            Шановні депутати, з Богом!’’.

Для проведення поіменного голосування,  з метою прийняття рішень ради та таємного голосування щодо обрання секретаря міської ради, міською радою обрано лічильну комісію у складі трьох депутатів: Сергія Бобуха, Ігоря Ярмоленка та Миколи Пастерука.

 З метою ведення протоколів пленарних засідань ради, депутати обрали секретаріат міської ради, до якого включили депутатів Ірину Морозович, Ольгу Тимченко та  Наталію Олійник.

Відповідно до ст.ст. 25, 26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, згідно ст. 14 Закону України ,,Про службу в органах місцевого самоврядування’’, Методичних рекомендацій щодо присвоєння рангів посадовим особам місцевого самоврядування, затверджених наказом Головного управляння держслужби України від 28.03.2005 року № 72, міська рада зберегла за Красилівським міським головою Островською Нілою Василівною шостий ранг, присвоєний їй

03 квітня 2015 року під час переходу на державну службу та встановила їй надбавки до заробітної плати передбачені чинним законодавством.

Депутати міської ради шляхом таємного голосування обрали на посаду секретаря Красилівської міської ради Хмельницької області сьомого скликання депутата міської ради Ірину Морозович.

На виконання вимог п. 3 Прикінцевих положень Закону України ,,Про добровільне об’єднання територіальних громад’’, з урахуванням норм ч. 2, 3 ст. 141 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, до проведення перших виборів старост на території юрисдикції Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, міська рада вирішила покласти виконання обов’язків старост з 22 листопада 2017 року:

- на території сіл Волиця, Дубище, Новодубище Волицької сільської ради на Сторожук Валентину Миколаївну, яка здійснювала повноваження Волицького сільського голови до об’єднання;

- на території села Дружне Дружненської сільської ради на Семенчук Валентину Володимирівну, яка здійснювала повноваження Дружненського сільського голови до об’єднання;

- на території села Заставки Заставківської сільської ради на Стасюк Надію Миколаївну, яка здійснювала повноваження Заставківського сільського голови до об’єднання;

- на території села Кульчинки Кульчинківської сільської ради на Бабаніну Ларису Володимирівну, яка здійснювала повноваження Кульчинківського сільського голови до об’єднання;

- на території села Кульчини Кульчинівської сільської ради на Файдевич Надію Костянтинівну, яка здійснювала повноваження Кульчинівського сільського голови до об’єднання;

- на території села Чепелівка Чепелівської сільської ради на Шемчука Василя Михайловича, який здійснював повноваження Чепелівського сільського голови до об’єднання.

Депутати міської ради утворили шість постійних комісій  Красилівської міської ради сьомого скликання, а саме:

-  комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, забезпечення законності та правопорядку;

-  комісію з питань планування, бюджету, фінансів та інвестиційної діяльності;

-  комісію з питань житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та благоустрою;

-  комісію з питань  регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища;

-  комісію з питань освіти, охорони  здоров’я, молоді, культури і спорту та соціального захисту населення;

-  комісію з питань реалізації державної регуляторної політики та підприємницької діяльності.

            З метою розробки регламенту Красилівської міської ради Хмельницької області сьомого скликання створено робочу групу, до якої увійшли депутати Ірина Морозович, Андрій Ратошнюк, Володимир Тіхонов, Наталія Олійник, Аркадій Питлик, Сергій Бобух, Петро Арсенюк, Марія Томчук.

            Депутати зробили перерву в роботі першої сесії Красилівської міської ради. 

 

 

Перша сесія Красилівської міської ради сьомого скликання

 

Перша сесія Красилівської міської ради сьомого скликання

 

Перша сесія Красилівської міської ради сьомого скликання

 

Перша сесія Красилівської міської ради сьомого скликання

 

Перша сесія Красилівської міської ради сьомого скликання

 

Перша сесія Красилівської міської ради сьомого скликання

 

Перша сесія Красилівської міської ради сьомого скликання

 

Перша сесія Красилівської міської ради сьомого скликання

 

Перша сесія Красилівської міської ради сьомого скликання

 

Перша сесія Красилівської міської ради сьомого скликання

 

Перша сесія Красилівської міської ради сьомого скликання

 

Перша сесія Красилівської міської ради сьомого скликання

 

Перша сесія Красилівської міської ради сьомого скликання

 

Перша сесія Красилівської міської ради сьомого скликання

 

Перша сесія Красилівської міської ради сьомого скликання

 

Перша сесія Красилівської міської ради сьомого скликання

 

Перша сесія Красилівської міської ради сьомого скликання

 

Перша сесія Красилівської міської ради сьомого скликання