Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 62 (від 25.01.2018 року)

Рішення № 62 (від 25.01.2018 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 31.01.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

25.01.2018

Красилів

№ 62

 

 

Про розгляд звернень громадян в Красилівській міській об’єднаній територіальній громаді, що надійшли у 2017 році

 

 

На виконання Закону України ,,Про звернення громадян’’, Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 ,,Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування’’  у Красилівській міській об’єднаній територіальній громаді приділяється належна увага розгляду звернень громадян. Так, протягом 2017 року до міської ради та сільських рад, які увійшли до об’єднаної територіальної громади надійшло 4400 звернень, з них:

-  кількість звернень, що надішли поштою – 2809;

-  кількість звернень, отриманих міським головою та апаратом виконавчого  

   комітету на особистому прийомі – 1557;

-  кількість звернень, які надійшли через органи влади – 18;

-  кількість звернень, які надійшли через уповноважену особу – 2;

-  кількість звернень, які надійшли через електронні засоби зв’язку – 12;

-  кількість звернень, які надійшли від інших органів та установ – 2.

До міської ради звертаються громадяни із найрізноманітніших питань. Найбільше надійшло звернень із питань забезпечення дотримання законності, реєстрації місця проживання та реєстрації нерухомого майна – 924(21,0 %); 17,0 % від усіх звернень (734) становлять звернення з питань земельних відносин. Наступну позицію займають звернення громадян з соціального захисту населення – 508 (11,5 %). 175 (4,0 %) звернень надійшло щодо питань роботи міських комунальних підприємств; 158 (3,6 %) громадян звернулися із житлових питань. Також, надійшло 107 (2,4 %) звернень з питань будівництва, адміністративно-територіального устрою та зміни нумерації житлових будинків на території міста. 82 (2,0 %) жителі міста протягом року звернулися із питання влаштування дітей до дошкільних навчальних закладів. 20 (1,0 %) осіб направили звернення щодо поліпшення благоустрою міста, 38 красилівчан (0,9 %) подали заяви щодо надання дозволу на виготовлення проектної документації на влаштування індивідуального газового опалення квартир багатоквартирних житлових будинків, 42 (0,9 %) - з питань зрізання дерев та підчистки зелених насаджень. Надійшло 48 (1,0 %) звернень з питання перевезення пасажирів на міському пасажирському транспорті, 46 (1,0 %) підприємців звернулися з питань їх діяльності й торгівлі на території громади, також надходили інші звернення із питань, що турбували громадян протягом року.

Протягом 2017 року було зареєстровано 108 колективних звернень із різноманітних питань, в яких разом звернулося 2298 осіб.

            До міської ради протягом звітного періоду надійшли дві скарги та одне повторне звернення. Семеро громадян звернулися із інформаційними запитами та отримали вичерпну відповідь у термін, визначений законодавством.

Відповідно до графіків прийому громадян, міським головою та апаратом міськвиконкому щоденно з 8-00 до 17-00 год. та у вечірні години з 17-00 до 18-00  год. здійснювався особистий прийом громадян. Також, щосуботи з 9-00 до 13-00 год. жителі міста мали можливість звернутися з нагальними питаннями до міської ради.

З метою своєчасного розгляду звернень громадян, за звітний період проведено 19 сесійних засідань міської ради та 25 засідань виконавчого комітету, на яких розглядалися звернення громадян.

З усіх 4400 звернень: 856 розглянуті за засіданнях виконавчих комітетів міської та сільських рад і прийняті відповідні рішення; 448 – на сесіях міської та сільських рад; на 58 звернень - прийняті відповідні розпорядження міського та сільських голів;  для 1379 громадян направлені відповіді про результати розгляду їх звернень; 1406 – розглянуто та вирішено на місці; 22 звернення відкликано заявниками; 231 звернення знаходиться на розгляді. Всім заявникам, котрі звернулися до міської ради, направлені письмові повідомлення про результати розгляду їх звернень.

За результатами розгляду 16 заяв міська рада та виконавчий комітет прийняли рішення про відмову в задоволені звернень, в звязку з відсутністю правових відстав.

Протягом 2017 року виконавчим комітетом міської ради видано громадянам 924 довідки різних форм.

Реєстраційним відділом міської ради у 2017 році вчинено 2110 дій щодо реєстрації /зняття з реєстрації/ осіб за місцем проживання, прийнято 1251 заяву щодо реєстрації прав на нерухоме майно, також видано 11770 довідок різних форм.

Депутатами міської ради та працівниками апарату міськвиконкому складено 991 акт щодо обстеження житлово-побутових та матеріальних умов проживання жителів міста, встановлення факту проживання громадян за певною адресою та з інших питань.

            Протягом 2017 року до міської ради звернулося 28 учасників антитерористичної операції на сході України (учасників бойових дій) щодо виділення їм земельних ділянок під забудову. Зважаючи на відсутність у даний час вільних земельних ділянок, всі звернення, у порядку їх надходження, включенні до відповідної черги.

            Приділялася посилена увага зверненням, які стосувалися  соціального захисту жителів міста. Так, для 224 жителів міста різних категорій виділено матеріальні допомоги на загальну суму 116,1 тис.грн.; для 17 громадян, які потребують дороговартісного лікування, виділено матеріальних допомог в сумі 220,0 тис.грн.; 15 учасникам антитерористичної операції на сході України надано матеріальні допомоги на загальну суму 35,0 тис.грн.; 20 військовослужбовцям, які підписали контракт на службу в Збройних Силах України, виділено матеріальне заохочення в сумі 50,0 тис.грн.; для 13 громадян надано матеріальну допомогу на встановлення індивідуального опалення у багатоквартирних житлових будинках в сумі 20,0 тис.грн.; виділено кошти в сумі 20,0 тис. грн. для надання допомоги на поховання 8 громадян; 4 мешканцям міста, які не мають природного газу, вирішено питання про надання пільг на тверде паливо та скраплений газ.

Міським головою, секретарем міської ради та заступниками міського голови проведено 78 зустрічей із представниками громади за місцем їх проживання та роботи, на яких обговорювались проблемні питання територіальної громади, шляхи їх вирішення, роз’яснювалися повноваження органів місцевого самоврядування.

З метою контролю за належним розглядом звернень громадян, виконавчий комітет міської ради протягом 2017 року щоквартально заслуховував питання про розгляд  звернень громадян, що надходили до міської ради.

Забезпечено систематичне розміщення на веб-сайті Красилівської міської ради інформації про роботу міської ради та її виконавчого комітету.

Зважаючи на вище наведене, керуючись ст. 38 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, ст. 19 Закону України ,,Про звернення громадян’’, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 

1.  Інформацію про розгляд звернень громадян у Красилівській міській об’єднаній територіальній громаді, що надійшли за 2017 рік, взяти до відома.

2.  Апарату виконавчого комітету міської ради:

-   забезпечити виконання Закону України ,, Про звернення громадян’’ та Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 ,, Про першочергові заходи щодо  забезпечення реалізації та гарантування  конституційного  права на звернення  до органів державної влади та органів місцевого самоврядування’’;

-  здійснювати належних контроль за своєчасним, повним та законним розглядом звернень громадян.

3.  Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету міської ради Романюк Т.М. забезпечити розміщення даного рішення на веб-сайті Красилівської міської ради та у засобах масової інформації.

 

 

Міський голова

Н.Островська