Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 83 (від 08.02.2018 року)

Рішення № 83 (від 08.02.2018 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 14.02.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

08.02.2018

Красилів

№ 83

 

 

Про надання дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири в м. Красилів

 

 

Розглянувши заяву ОСОБА_1 про видачу дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартири, керуючись законами України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, ,,Про теплопостачання’’, постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року № 630 ,,Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення’’, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 

ОСОБА_1, вул. АДРЕСА_1, дозволити виготовити проектну документацію для індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкцію системи газопостачання квартири.

 

            Заявнику одержати дозвіл на відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання  у Красилівському підприємстві теплових мереж, погодити термін виконання робіт по зазначеному рішенню з Красилівським ПТМ.

            Красилівському відділенню ПАТ ,,Хмельницькгаз’’ здійснювати пуск газу на опалювальний апарат після представлення власником квартири акта про прийняття в експлуатацію системи індивідуального опалення квартири.

 

 

 

Міський голова

Н.Островська