Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 84 (від 08.02.2018 року)

Рішення № 84 (від 08.02.2018 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 14.02.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

08.02.2018

Красилів

№ 84

 

 

Про заходи з відзначення в громаді Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

 

З метою з відзначення в громаді Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, враховуючи звернення голови Красилівської районної ради організації ветеранів України та голови Красилівської районної організації Спілки ветеранів Афганістану щодо вшанування жителів громади, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 

1. Працівникам апарату та виконавчих органів Красилівської міської ради

15 лютого 2018 року:

1.1. Взяти участь в урочистих заходах з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав, що відбудуться в Центрі культури „Перлина” по вул. Театральна, 5 в м. Красилів.

1.2. Покласти квіти та корзину квітів до пам’ятного знаку воїнам, що загинули в Афганістані.

 

2. Нагородити Почесними грамотами виконавчого комітету Красилівської міської ради, подарунками та квітами учасників бойових дій на території інших держав, а саме:

- Дробчука Миколу Петровича, учасника бойових дій в Чехії;

- Кривоносюка Василя Григоровича, учасника бойових дій в Чехії;

- Питлика Віктора Миколайовича, учасника бойових дій в Єгипті;

- Теслика Олександра Леонідовича, учасника бойових дій в Афганістані;

- Ткачука Олександра Володимировича, учасника бойових дій в Афганістані.

 

3. Красилівській житлово-експлуатаційній конторі (начальник Рожик В.В.) до 15 лютого 2018 року впорядкувати територію пам’ятного знаку воїнам, що загинули в Афганістані.

 

4. Відділу культури Красилівської міської ради (начальник Грицюк І.П.) і відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради (начальник Заїка О.М.) організувати заходи інформаційного та освітнього характеру в закладах культури і освіти громади, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 

5. Просити Красилівський ВП ГУНП у Хмельницькій області забезпечити охорону громадського порядку та дотримання вимог безпеки дорожнього руху в місцях проведення заходів з відзначення в громаді Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

           

6. Надати матеріальну допомогу особам, члени сімей яких загинули в Афганістані, а саме:

- Олексюк Лідії Василівні в розмірі 500,00 (п’ятсот) гривень;

- Сінцовій Євгенії Василівні в розмірі 500,00 (п’ятсот) гривень;

- Гонтар Ганні Якимівні в розмірі 500,00 (п’ятсот) гривень.

 

7. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансів та бухгалтерського обліку міської ради Новохацькому В.В. забезпечити фінансування витрат, пов’язаних з відзначенням в громаді Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 

 

Міський голова

Н.Островська