Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 138 (від 22.03.2018 року)

Рішення № 138 (від 22.03.2018 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 28.03.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

22.03.2018

Красилів

№ 138

 

 

Про проведення презентації турецької косметичної компанії ТОВ „Фармасі-Україна” в Центрі культури „Перлина” в м. Красилів

 

 

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Мудрицької Ольги Іванівни     щодо проведення презентації турецької косметичної компанії ТОВ «Фармасі-Україна» та майстер-класу по догляду за обличчям від партнера компанії в приміщенні Центру культури «Перлина» в м. Красилів 24 березня 2018 року, керуючись ст. 30  Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради 

ВИРІШИВ:

 

1. Погодити фізичній особі-підприємцю Мудрицькій О. І. проведення презентації турецької косметичної компанії ТОВ «Фармасі-Україна» та майстер-класу по догляду за обличчям від партнера компанії 24 березня 2018 року з 12-00 год.  до 14-00 год. в приміщенні Центру культури і дозвілля «Перлина» Красилівської міської ради Хмельницької області по вул. Театральна, 5 в  м. Красилів.

2.    ФОП Мудрицькій О. І. забезпечити:

2.1. Дотримання чинного законодавства у сфері торгівлі, протипожежної безпеки, охорони праці, захисту прав споживачів та Правил благоустрою міста Красилів під час проведення презентації турецької косметичної компанії ТОВ «Фармасі-Україна» та майстер класу по догляду за обличчям від партнера компанії.

2.2. Здійснення оплати за користування приміщенням в Центрі культури «Перлина» в м. Красилів та комунальні послуги згідно договору.

3. Уповноважити директора Центру культури і дозвілля «Перлина» Красилівської міської ради Хмельницької області Микульського  О. С. укласти з фізичною особою-підприємцем Мудрицькою О. І. договір оренди приміщення в Центрі культури «Перлина» в м. Красилів для проведення презентації турецької косметичної компанії ТОВ «Фармасі-Україна» та майстер-класу по догляду за обличчям від партнера компанії.

 

 

Міський голова

Н.Островська