Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 220 (від 31.05.2018 року)

Рішення № 220 (від 31.05.2018 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 07.06.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

31.05.2018

Красилів

№ 220

 

 

Рішення № 220

З метою запровадження інноваційних механізмів участі громадян у вирішенні місцевих проблем, налагодження результативної співпраці громадян і органів місцевої влади, активізації самоорганізації громадян, керуючись законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про соціальний діалог в Україні”, „Про громадські об’єднання”, „Про органи самоорганізації населення”, „Про доступ до публічної інформації”, указами Президента України від 26.02.2016 року №68/2016 „Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, від 20.10.2005 року №1497/2005 „Про першочергові завдання щодо впровадження новітніх інформаційних технологій”, Постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року №996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”, розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 20.09.2017 року №649-р „Про схвалення Концепції розвитку електронного урядування в Україні”, від 15.05.2013 року №386-р „Про схвалення Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні”, виконавчий комітет міської ради:

ВИРІШИВ:

 

1.  Уповноважити Красилівського міського голову Островську Н. В. на підписання Меморандуму про взаєморозуміння в рамках співпраці спільного проекту „Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади”.

 

2.   Утворити робочу групу з питань реалізації спільного проекту „Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади” в Красилівській міській ОТГ (далі – Робоча група).

  1. Затвердити персональний склад Робочої групи (додається).

 

4. Робочій групі забезпечити:

4.1. Проведення засідання Робочої групи з розгляду поточних результатів, планів та інформації щодо ефективності реалізації спільного проекту не рідше одного разу на місяць.

4.2. Висвітлення інформації щодо спільного проекту в місцевих засобах масової інформації.

 

5. Затвердити Порядок роботи виконавчих органів міської ради з повідомленнями, що надійшли через Інтерактивну веб-платформу „Відкрите Місто” з використанням геоінформаційних технологій (додається).

 

6. Виконавчим органам міської ради забезпечити:

– визначення відповідального працівника за роботу з інтерактивною
веб-платформою „Відкрите Місто” (далі – Система);

– навчання відповідального працівника роботі з Системою;

– безумовне дотримання вимог Порядку роботи виконавчих органів міської ради з повідомленнями, що надійшли через Інтерактивну веб-платформу „Відкрите Місто” з використанням геоінформаційних технологій.

 

7. Визначити Красилівську районну громадську організацію „Молодь за майбутнє” модератором Системи (за згодою).

 

8. Контроль за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови Слободянюк М. О.

 

Міський голова

Н.Островська

dodatok-poryadok-roboty-cherez-veb-platformu.doc [160.5 Kb] (завантажень: 1)
dodatok-sklad-robochoyi-grupy.doc [40 Kb] (завантажень: 0)

Святкування Дня міста Красилів