Мобільний телефон міської ради - 0970982508 24 січня 2018 року о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Красилівської міської ради1 лютого 2018 року о 14:00 год. відбудеться чегове зсідання 18-ї сесії Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 229 (від 31.05.2018 року)

Рішення № 229 (від 31.05.2018 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 07.06.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

 

31.05.2018

Красилів

№ 229

 

 

Про виконання батьківських обов’язків Л. Г.О.ю по відношенню

до свого малолітнього сина

 

Розглянувши колективне звернення мешканців житлового будинку № … від 11.05.2018 року щодо  неналежного способу життя сім’єю Л. Л.П. та   невиконання батьківських обов’язків Л. Г.О. по відношенню до малолітнього Л.О. С., … р.н., акт обстеження матеріально-побутових умов проживання та виховання малолітньої дитини в сім’ї Л. Г. О.  від 14.05.2018 року, виконавчий комітет міської ради відмічає, що Л.Г. О. проживає у квартирі № …, разом із малолітнім сином – Л. О. С., … р.н., та матір’ю – Л. Л.П..

Під час обстеження житлово-побутових умов проживання малолітньої дитини в сім’ї Л.Г. О., комісією було встановлено, що Л. Г. О. має статус одинокої матері та виховує малолітнього сина – Л. О.С. …р.н.

Для малолітнього О. облаштоване окреме спальне місце; постільна білизна чиста. Є в наявності засоби гігієни та дитячі іграшки. Наявний запас продуктів харчування: крупи, макаронні вироби, яйця, молоко, йогурт; був приготовлений суп. На момент обстеження в квартирі було відносно чисто (брудні килимові покриття).

        Л. Г. О. не працює, отримує державну соціальну допомогу одинокій матері, що становить 1400 грн./міс. Л. Л. П. працює техпрацівником у ДП «Красилівський агрегатний завод».

Зі слів жителів  житлового будинку № …, Л.Г. О. та Л. Л. П. зловживають алкогольними напоями, влаштовують бійки та сварки, що порушує загальну тишу і спокій мешканців будинку, як у денний так й у нічний час. Як зазначили мешканці, що окрім вирішення сімейних відносин, Г. Л. та Л. Л., перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, постійно створюють конфліктні ситуації із мешканцями будинку (висловлюються нецензурною лайкою до молодих людей та до людей похилого віку, влаштовують бійки). Малолітній О. також ставиться із зневагою до літніх людей. Л. Г.О. не заперечує факту зловживання алкогольними напоями.

Малолітній О. відвідує ДНЗ ….. Відповідно до довідки-характеристики, виданої завідувачем навчального закладу Г. С. М., малолітній О. одягнений неохайно, часто приходить у дошкільний навчальний заклад брудним; на зауваження вихователя та медичних працівників мама не завжди реагує. Зі слів завідувача навчального закладу, О. проявляє агресію по відношенню до інших дітей.

Зважаючи на викладене, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про охорону дитинства», виконавчий комітет міської ради  

        ВИРІШИВ:

 

  1. Вказати Л. Г.О.на незадовільне виконання батьківських обов’язків по відношенню до своєї малолітньої дитини –   Л. О. С., …  р.н.
  2. Зобов’язати Л. Г.О.забезпечити належне виховання і утримання своєї малолітньої дитини.
  3. Взяти сім’ю Л. Г.О. на облік сімей, які опинились в складних  життєвих обставинах.
  4. Рекомендувати Лисайчук Галині Олександр Л. Г.О.івні  відвідати разом із малолітнім сином – Л.О.С., … р.н., практичного психолога для проведення діагностичного обстеження відносно емоційного стану дитини та емоційної ситуації у їхній сім’ї.
  5. Рекомендувати Л. Г.О. працевлаштуватися.
  6. Рекомендувати Красилівському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Магмет Т. В.) здійснювати соціальний супровід сім’ї  Л. Г.О..
  7. Працівникам апарату та виконавчих органів Красилівської міської ради спільно з представниками служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації і Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді періодично здійснювати обстеження житлово-побутових умов проживання малолітнього Л. О. С. в сім’ї  Л. Г.О..

Міський голова

Н.Островська