Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 257 (від 27.06.2018 року)

Рішення № 257 (від 27.06.2018 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 27.06.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

27.06.2018

Красилів

№ 257

 

 

Про організацію святкування Івана Купала на території громади

 

 

Керуючись ст. 32 Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення належної організації святкування Івана Купала в Красилівській міській об’єднаній територіальній громаді, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 

1. Працівникам апарату та виконавчих органів Красилівської міської ради взяти участь в організації та проведенні 07 липня 2018 року святкових заходів до дня Івана Купала на території урочища „Левада” в м. Красилів.

2. Відділу культури Красилівської міської ради (начальник Грицюк І.П.) організувати та провести 07 липня 2018 року:

2.1. Концертну програму „Ой на Івана та на Купала” і святкову дискотеку на території урочища „Левада” в м. Красилів.

2.2. Святкові заходи до дня Івана Купала в населених пунктах Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

        3. Відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради (начальник Заїка О.М.) організувати та провести спортивні ігри та забави 07 липня 2018 року на території урочища „Левада” в м. Красилів.

4. Красилівській житлово-експлуатаційній конторі (начальник Рожик В.В.) до 06 липня 2018 року:

4.1. Провести роботи з прибирання території урочища „Левада” в

м. Красилів та територій населених пунктів громади, де відбудеться святкування Івана Купала.

4.2. Розмістити на території урочища „Левада” в м. Красилів достатню кількість сміттєвих баків.

4.3. Забезпечити освітлення території урочища „Левада” та Співочого поля в м. Красилів, а також електропостачання до музичної апаратури для

проведення концертної програми та святкової дискотеки.

4.4. Встановити зелену огорожу по периметру сцени на території урочища „Левада” в м. Красилів.

5. Красилівському ПВКГ (начальник Петрук М.А.) та Красилівському ПТМ (начальник Ковальчук О.П.) надати Красилівській ЖЕК активну допомогу в проведенні підготовчих заходів до святкування Івана Купала в громаді.

6. Сезонному аварійно-рятувальному посту при Красилівській житлово-експлуатаційній конторі (рятувальник Калюк А.М.) забезпечити належний благоустрій біля водойми „Левада” в м. Красилів та безпеку жителів громади на водоймі під час святкування Івана Купала.

7. Просити Красилівський ВП ГУНП в Хмельницькій області забезпечити 07 липня 2018 року:

7.1. Громадський порядок на території урочища „Левада” в м. Красилів та в населених пунктах громади під час святкування Івана Купала.

7.2. Перекриття руху автотранспорту по правій частині дороги вул. Ярослава Мудрого в м. Красилів (від вул. М. Грушевського до в’їзду на територію урочища „Левада”).

8. Просити Красилівський районний сектор ГУ ДСНС України у Хмельницькій області про забезпечення пожежної безпеки 07 липня 2018 року на території урочища „Левада” в м. Красилів під час святкування Івана Купала.

9. Просити Красилівську підстанцію екстреної (швидкої) медичної допомоги та медицини катастроф, у разі необхідності, забезпечити виїзд автомобіля „Швидка допомога” 07 липня 2018 року під час святкування Івана Купала на території урочища „Левада” в м. Красилів.

10. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансів та бухгалтерського обліку міської ради Новохацькому В.В. забезпечити фінансування витрат, пов’язаних із святкуванням Івана Купала на території громади.

 

 

 

Міський голова

Н.Островська