Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 267 (від 27.06.2018 року)

Рішення № 267 (від 27.06.2018 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 27.06.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

27.06.2018

Красилів

№ 267

 

 

Про розгляд заяв фізичних осіб-підприємців щодо розміщення торговельних наметів для роздрібної торгівлі на території урочища «Левада» в м. Красилів

 

 

Розглянувши заяви фізичних осіб-підприємців Арсенюк О.В., Арсенюк Ж.О. та Барановського С.Ю. щодо розміщення торговельних наметів для торгівлі продуктами харчування власного виробництва та алкоголем на території урочища «Левада» в м. Красилів 7 липня 2018 року, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради 

ВИРІШИВ:

 

1.         Погодити фізичним  особам-підприємцям:

1.1. Арсенюк Ользі Василівні розміщення торговельного намету площею   10 м.кв. для торгівлі алкогольними напоями на території урочища «Левада» в     м. Красилів 7 липня 2018 року.

1.2. Арсенюк Жанні Олександрівні розміщення торговельного намету площею 10 м.кв. для торгівлі продуктами харчування власного приготування на території урочища «Левада» в м. Красилів 7 липня 2018 року.

1.3. Барановському Сергію Юрійовичу розміщення торговельного намету площею 32 м.кв. для торгівлі продуктами харчування та алкогольними напоями на території урочища «Левада» в м. Красилів 7 липня 2018 року.

2. На період розміщення торговельних наметів на території урочища «Левада» в м. Красилів, фізичним особам-підприємцям Арсенюк О.В.,  Арсенюк Ж.О. та Барановському С.Ю укласти з Красилівською житлово-експлуатаційною конторою договір про утримання торговельного місця та договір про надання послуг.

3. Фізичним особам-підприємцям Арсенюк О.В., Арсенюк Ж.О. та Барановському С.Ю. дотримуватись Правил благоустрою міста Красилів, зокрема:

- забезпечити належне утримання наданої території, у т.ч. санітарне очищення;

- встановити сміттєзбірники (урни, контейнери) для збирання відходів і сміття;

- забезпечити збереження всіх елементів благоустрою, зокрема зелених насаджень, на наданій території.

4. Фізичним особам-підприємцям Арсенюк О.В., Арсенюк Ж.О. та Барановському С.Ю. забезпечити:

- виконання рішення виконавчого комітету Красилівської міської ради від 31.03.2009 р  № 1153 «Про розпорядок роботи торгових об’єктів на території міста у нічний час», яким встановлено граничний режим роботи торгових об’єктів на території  м. Красилів з 6-00 год. до 23-00 год.;

- виконання рішення Красилівської міської ради від 16.11.2011 р. № 14 «Про впорядкування продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) у сфері роздрібної торгівлі м. Красилів», яким встановлено час для продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) в торговельних об’єктах у сфері роздрібної торгівлі                м. Красилова з  11-00 до  21-00 години.

 

 

Міський голова

Н.Островська