Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 273 (від 05.07.2018 року)

Рішення № 273 (від 05.07.2018 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 05.07.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

05.07.2018

Красилів

№ 273

 

 

Про розгляд заяв суб’єктів господарювання щодо розміщення торговельних наметів для роздрібної торгівлі на території урочища «Левада» в м. Красилів

 

 

Розглянувши заяви суб’єктів господарювання щодо розміщення торговельних наметів для торгівлі декоративно-карнавальною продукцією та продуктами харчування на території урочища «Левада» в м. Красилів 7 липня 2018 року, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради 

ВИРІШИВ:

 

1.         Погодити фізичним особам-підприємцям:

1.1. Літвінчук Світлані Петрівні розміщення торговельного намету площею 6 м.кв для торгівлі декоративно-карнавальною продукцією на території урочища «Левада» в м. Красилів 7 липня 2018 року.

1.2. Галайко Людмилі Іванівні розміщення торговельного намету площею 6 м.кв. для торгівлі алкогольними напоями на території урочища «Левада» в    м. Красилів 7 липня 2018 року.

1.3. Павловському Олександру Вадимовичу розміщення торговельного намету площею 6 м.кв для торгівлі продуктами харчування та безалкогольними напоями на території урочища «Левада» в м. Красилів 7 липня 2018 року.

1.4. Савіцькій Яні Віталіївні розміщення торговельного намету площею     6 м.кв. для торгівлі декоративно-карнавальною продукцією на території урочища «Левада» в м. Красилів 7 липня 2018 року.

2. Погодити ДП ПрАТ «Оболонь» «Красилівське» розміщення торговельного намету площею 12 м.кв. для торгівлі продукцією торгової марки «Оболонь» на території урочища «Левада» в м. Красилів 7 липня 2018 року.

3. На період розміщення торговельних наметів на території урочища «Левада» в м. Красилів, ФОП Літвінчук С.П., ФОП Галайко Л.І.,                  ФОП Павловському О.В., ФОП Савіцькій Я.В. та ДП ПрАТ «Оболонь» «Красилівське»  укласти з Красилівською житлово-експлуатаційною конторою договір про утримання торговельного місця та договір про надання послуг.

4. ФОП Літвінчук С.П., ФОП Галайко Л.І., ФОП Павловському О.В.,   ФОП Савіцькій Я.В. та ДП ПрАТ «Оболонь» «Красилівське» дотримуватись Правил благоустрою міста Красилів, зокрема:

- забезпечити належне утримання наданої території, у т.ч. санітарне очищення;

- встановити сміттєзбірники (урни, контейнери) для збирання відходів і сміття;

- забезпечити збереження всіх елементів благоустрою, зокрема зелених насаджень, на наданій території.

5. ФОП Літвінчук С.П., ФОП Галайко Л.І., ФОП Павловському О.В.,   ФОП Савіцькій Я.В. та ДП ПрАТ «Оболонь» «Красилівське» забезпечити:

- виконання рішення виконавчого комітету Красилівської міської ради від 31.03.2009 р  № 1153 «Про розпорядок роботи торгових об’єктів на території міста у нічний час», яким встановлено граничний режим роботи торгових об’єктів на території  м. Красилів з 6-00 год. до 23-00 год.;

- виконання рішення Красилівської міської ради від 16.11.2011 р. № 14 «Про впорядкування продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) у сфері роздрібної торгівлі м. Красилів», яким встановлено час для продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) в торговельних об’єктах у сфері роздрібної торгівлі                м. Красилова з  11-00 до  21-00 години.

 

 

 

Міський голова

Н.Островська