Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 276 (від 12.07.2018 року)

Рішення № 276 (від 12.07.2018 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 12.07.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

12.07.2018

Красилів

№ 276

 

 

Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку у м. Красилові

 

 

Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку» від 13.06.2016 року № 150, з метою забезпечення у м. Красилові ефективного утримання багатоквартирних будинків, співвласниками яких не створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком та не обрано управителя, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 

1. Провести конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку у м. Красилові.

2. Визначити перелік будинків у м.Красилів, в яких не створено об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком згідно  з     додатком 1.

3. Створити конкурсну комісію з призначення управителя багатоквар-тирного будинку у м. Красилові та затвердити її склад згідно з додатком 2.

4. Затвердити Положення про конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирного будинку у м. Красилові згідно з додатком 3.

5. Доручити конкурсній комісії з призначення управителя багатоквар-тирного будинку у м. Красилові розробити конкурсну документацію по проведенню конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку у м. Красилові та подати її на затвердження виконавчому комітету Красилівської міської ради.

6. Відділу приватизації, житлово-комунального господарства та комунальної власності Красилівської міської ради сформувати об’єкти конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку у м. Красилові та подати їх на затвердження виконавчому комітету Красилівської міської ради.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Слободянюк М.О.

 

 

Міський голова

Н.Островська

dodatok.docx [27.43 Kb] (завантажень: 7)