Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 317 (від 02.08.2018 року)

Рішення № 317 (від 02.08.2018 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 02.08.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

02.08.2018

Красилів

№ 317

 

 

Про виконання батьківських обов’язків Б. Н. І. та Л. С. А по відношенню до своєї малолітньої дочки.

 

 

 

Розглянувши звернення Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від 06.07.2018 року  щодо  неналежного виконання батьківських обов’язків Б. Н. І.,  … р.н,  та Л. С. А., … р.н., по відношенню до своєї малолітньої дочки – Л. А. С., … р.н., акт обстеження матеріально-побутових умов проживання та виховання малолітньої дитини в сім’ї  Б. Н. І. та Л. С. А.  від 05.07.2018 року, виконавчий комітет міської ради відмічає, що в сім’ї  Б. Н. І. та Л. С. А. виховується малолітня дитина – Л.А. С., … р.н.

Сім’я Б. Н. І. та Л. С. А. проживає у житловому будинку …. Комісія не здійснила обстеження матеріально-побутових умов проживання малолітньої Л. А. С. в сім’ї Б.Н. І. та Л. С. А., оскільки Б.Н. І.  не допущено  членів комісії до житлового будинку. На території біля житлового будинку антисанітарні умови. М. А. С. мала недоглянутий вигляд.

На момент обстеження Б. Н. І та Л. С. А. мали ознаки алкогольного сп’яніння – хитка хода, нечітке мовлення, агресивна поведінка.

Місячний дохід сім’ї складається із державної соціальної допомоги при народженні дитини та тимчасових заробітків Л. С. А., що становить близько 2500,00 гривень.

Зважаючи на викладене, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про охорону дитинства», виконавчий комітет міської ради  

        ВИРІШИВ:

 

1. Вказати Б. Н.І. та Л. С. А. на незадовільне виконання батьківських обов’язків по відношенню до своєї малолітньої дитини – Л. А. С., … р.н.

2. Зобов’язати Б. Н. І. та Л. С. А. забезпечити належне виховання і утримання своєї малолітньої дочки.

3. Взяти сім’ю Б. Н. І. та Л. С. А. на облік сімей, які опинились в складних  життєвих обставинах.

4. Рекомендувати Красилівському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Магмет Т. В.) здійснювати соціальний супровід сім’ї  Б. Н. І. та Л. С. А..

5. Працівникам апарату та виконавчих органів Красилівської міської ради спільно з представниками служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації і Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді періодично здійснювати обстеження житлово-побутових умов проживання малолітньої дитини в сім’ї  Б. Н. І. та Л. С.А.. 

 

 

 

Міський голова

Н.Островська