Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 318 (від 02.08.2018 року)

Рішення № 318 (від 02.08.2018 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 02.08.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

02.08.2018

Красилів

№ 318

 

 

Про виконання батьківських обов’язків Д.Л. І. та Д. Р. А. по відношенню до своїх дітей.

 

 

Розглянувши  акт обстеження матеріально-побутових умов проживання та виховання малолітньої та неповнолітньої  дитини в сім’ї  Д. Л.І. та Д. Р. А. від 23.07.2018 року, виконавчий комітет міської ради відмічає, що в сім’ї   Д. Л. І та Д. Р. А. виховується малолітній Д.А.Р., … р.н., та неповнолітня – Д. І.Р., …  р.н.

В ході обстеження було встановлено, що  сім’я Д. Л. І., … р.н., та Д.Р. А.., … р.н., проживає в житловому будинку  ….

У житловому будинку, де  проживає сім’я, на момент обстеження було не прибрано, розкидані одяг і речі домашнього вжитку, килимові доріжки брудні. Запасу продуктів харчування та приготовленої їжі не було. Засоби особистої гігієни відсутні. Дитячий одяг та взуття по сезону не в достатній кількості, а наявний у занедбаному стані. Спідня білизна для неповнолітньої Ілони взагалі відсутня.

Зі слів неповнолітньої Д.І. Р. та малолітнього Д. А. Р., вони майже дві доби нічого не їли.

На момент обстеження Д. Л. І. та Д. Р. А. мали ознаки алкогольного сп’яніння: хитка хода, нечітка вимова слів, неадекватна поведінка.

Неповнолітня І.– інвалід з дитинства (дитячий церебральний параліч), самостійно не пересувається, потребує постійного стороннього догляду. Дитина на момент обстеження мала неохайний, занедбаний вигляд.

За направленням служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації неповнолітню Д. І. Р. та малолітнього Д. А. Р. влаштовано до кризового центру первинної медико-соціальної реабілітації неповнолітніх при Красилівській районній лікарні для медичного обстеження та тимчасового утримання до створення Д.Л. І. та Д. Р. А. належних умов проживання.

Д. І. Р. здобула неповну середню освіту в Ізяславській спеціальній школі-інтернат.

Місячний дохід сім’ї Д. Л. І. складається із державної соціальної допомоги,  як сім’ї, що виховує дитину-інваліда,  становить близько 3,0 тис. гривень; заробітної плати Д. Р. А., що становить близько 3,0 тис. грн.. Крім того, сім’я вирощує сількогосподарську продукцію, ведуть домашнє господарство для власних потреб.

Зважаючи на викладене, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про охорону дитинства», виконавчий комітет міської ради  

        ВИРІШИВ:

 

1.   Вказати Д. Л. І. та Д.Р. А.  на незадовільне виконання батьківських обов’язків   по відношенню до своїх  дітей – Д. А. Р., … р.н., Д. І. Р., …  р.н.

2.   Зобов’язати Д. Л. І. та Д. Р. А.  забезпечити належне виховання і утримання своїх дітей.

3.   Взяти сім’ю Д. Л. І. та Д. Р. А.  на облік сімей, які опинились в складних  життєвих обставинах.

4.   Рекомендувати Красилівському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Магмет Т. В.) здійснювати соціальний супровід сім’ї  Д. Л. І. та Д. Р. А..

5.   Попередити Д. Л. І. та Д. Р. А. про можливе відібрання малолітнього Д. А. Р. і неповнолітньої Д. І. Р.  та позбавлення батьківських прав відносно дітей в разі  ухиляння від виконання своїх обов'язків по вихованню дітей – Д.А. Р.,  … р.н., Д. І. Р., …  р.н.

6.   Рекомендувати Д. Л. І. та Д. Р. А. пройти курс лікування алкогольної залежності.    

7.   Працівникам апарату та виконавчих органів Красилівської міської ради спільно з представниками служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації і Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді періодично здійснювати обстеження житлово-побутових умов проживання дітей в сім’ї  Д. Л. І. та Д. Р. А.  .

 

 

Міський голова

Н.Островська