Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 319 (від 02.08.2018 року)

Рішення № 319 (від 02.08.2018 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 02.08.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

02.08.2018

Красилів

№ 319

 

 

Про виконання батьківських обов’язків К. О. М. та К. В. В. по відношенню до своїх дітей

 

 

Розглянувши  акти обстеження матеріально-побутових умов проживання та виховання малолітніх та неповнолітніх  дітей в сім’ї  К. О. М. та К. В. В. від 22.05.2018 року, від 23.07.2018 року, виконавчий комітет міської ради відмічає, що в сім’ї   К. О. М. та К. В. В.. виховується неповнолітня К. І. В., … р.н., та четверо малолітніх дітей – К. В. В., … р.н., К. Л.В., … р.н., К.М. В., … р.н., К. В. В., …  р.н.

В ході обстеження було встановлено, що  сім’я К. О. М. … р.н., та К. В. В., … р.н., проживає в житловому будинку за адресою ….

Житловий будинок, де проживає сім’я К. О. М. та К. В. В.., перебуває у занедбаному стані, а саме: розкидані одяг і речі домашнього вжитку, килимові доріжки брудні, на ліжках застелена брудна постільна білизна, в кімнатах відчутний неприємний запах. Дитячий одяг та взуття по сезону наявні не в достатній кількості. На момент обстежень діти мали неохайний вигляд (брудні одяг та взуття). Запас продуктів харчування обмежений.

Під час обстежень 22.05.2018 року та 23.07.2018 року К. О. М. та К. В. В. мали ознаки алкогольного сп’яніння: хитка хода, нечітка вимова слів, неадекватна поведінка.

Між батьками та дітьми сформувалися складні неприязні стосунки через агресію, яку проявляють К. О. М. та К. В. В. до своїх дітей.

        Під час обстеження 23.07.2018 року  була присутня мати К. О. М. – М.Н. І., … р.н., яка проживає в окремому житловому будинку в ….  З її слів, К. П. В. (повнолітній син К.О. М. та К. В. В.), неповнолітня І. та малолітній В. проживають у неї в зв’язку із агресією, яку проявляють до них батьки (К. О. М. та К.  В. В. під час суперечки між членами сім’ї, розбили скло в автомобілі, який належить П. К.). Як зазначила неповнолітня І., вона не має бажання проживати разом з батьками.     

Малолітні діти не навчені правилам особистої гігієни, охайності та не має вміння дбати про шкільне приладдя.

Місячний дохід сім’ї – заробітна плата К. В. В.,  що становить близько 4,0 тис. гривень  (працює різноробочим у фізичної особи підприємця в …).

Зважаючи на викладене, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про охорону дитинства», виконавчий комітет міської ради  

        ВИРІШИВ:

 

1. Вказати К. О. М. і К. В.В.  на незадовільне виконання батьківських обов’язків   по відношенню до своїх дітей – К.І.В., … р.н., К. В. В., … р.н., К. Л. В., … р.н., К. М.В… р.н., К. В.В., …  р.н.

2. Зобов’язати К.О.М. і К. В. В. забезпечити належне виховання і утримання своїх дітей.

3. Рекомендувати К.О.М. і К. В. В. пройти курс лікування алкогольної залежності.   

4. Взяти сім’ю К.О. М. і К. В. В. на облік сімей, які опинились в складних  життєвих обставинах.

5. Рекомендувати Красилівському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Магмет Т. В.) здійснювати соціальний супровід сім’ї  К.О. М. і К. В. В..

6. Працівникам апарату та виконавчих органів Красилівської міської ради спільно з представниками служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації і Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді періодично здійснювати обстеження житлово-побутових умов проживання дітей в сім’ї  К. О.М. і К. В.В..

 

 

Міський голова

Н.Островська