Мобільний телефон міської ради - 0970982508 21 травня 2019 року о 15-00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 434 (від 27.09.2018 року)

Рішення № 434 (від 27.09.2018 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 27.09.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

27.09.2018

Красилів

№ 434

 

 

Про розгляд клопотання служби у справах дітей Красилівської РДА щодо виникнення безпосередньої загрози життю і здоров’ю малолітніх дітей – Г. М. А. та Г. І. А.

 

 

Розглянувши клопотання служби у справах дітей Красилівської районної державної адміністрації від 27.09.2018 року про відібрання у Г. Л.М., … р.н., малолітніх дітей – Г. М. А., … р.н., та Г. І. А., … р.н., з позбавленням її батьківських прав, виконавчий комітет міської ради відмічає, що сім’я Г. Л. М.,  проживає у  житловому будинку …, у складі:

-         Г. Л. М., … р.н., мати;

-         Г. М. А., … р.н., син;

-         Г. І. А., … р.н., син;

-         Ж. А. І., … р.н., співмешканець.

Житловий будинок … належить батькові співмешканця Г. Л. М..

Сім’я  Г. Л. М. через неналежне виконання батьківських обов’язків по відношенню до своїх неповнолітніх дітей з 01.08.2012 року перебуває  на обліку районного банку сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, відповідно до рішення Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї  та протидії торгівлі людьми при Красилівській райдержадміністрації.

Питання про виконання батьківських обов’язків Г. Л. М. по відношенню до своїх малолітніх дітей неодноразово розглядалося комісією з питань захисту прав дитини при Красилівській районній державній адміністрації.

Крім того,  відповідно до рішення виконавчого комітету Красилівської міської ради від 30.08.2018 року № 374 «Про виконання батьківських обов’язків Г. Л. М. по відношенню до своїх малолітніх дітей» сім’ю Г. Л. М. взято на облік сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах у зв’язку із невиконанням батьківських обов’язків          Г. Л. М. по відношенню до малолітніх дітей. Даним рішенням Г. Л. М. рекомендовано працевлаштуватися та пройти курс лікування алкогольної залежності.

21.09.2018 року комісією було здійснено чергове обстеження умов проживання малолітніх дітей в сім’ї Г. Л. М.  На момент обстеження Г. Л. М. мала ознаки алкогольного сп’яніння: хитка хода, нечітка вимова слів, відчутній запах алкоголю та агресивна поведінка. Повноцінне дитяче харчування відсутнє. Дитячий одяг та взуття по сезону не в достатній кількості, а наявний у занедбаному стані. Діти мають недоглянутий вигляд. Кімнати житлового будинку, де  проживає сім’я, знаходяться в антисанітарному стані. Засоби особистої гігієни та прально-миючі засоби відсутні. 

Відповідно до клопотання служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації Г. Л. М. постійно зловживає алкогольними напоями та ухиляється від виконання батьківських обов’язків по відношенню до своїх малолітніх дітей. Проживання малолітніх Г. М. А. та Г. І. А. з Г. Л. М. несе реальну загрозу їхньому життю та здоров’ю.   

Зважаючи на викладене, керуючись ст.ст. 150, 164, 170 Сімейного кодексу України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону дитинства», Порядком провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою КМУ від 24.09.2008 р. № 866, виконавчий комітет міської ради 

ВИРІШИВ:

 

1. Негайно відібрати малолітніх дітей – Г. М. А., … р.н., та Г. І. А.а, 29.12.2012 р.н., які проживають у житловому будинку …, у Г. Л. М., … р.н., з позбавлення  її  батьківських прав.

2. Інформувати Старокостянтинівську місцеву прокуратуру про негайне відібрання малолітніх дітей – Г. М. А., … р.н., та Г. І. А., … р.н., у Г. Л. М.,  … р.н., з позбавлення  її  батьківських прав.

3. Просити службу у справах дітей Красилівської райдержадміністрації у семиденний строк звернутися до Красилівського районного суду Хмельницької області з позовом про позбавлення  батьківських прав Г. Л. М., … р.н., по відношенню до малолітніх дітей –  Г. М. А.а, … р.н., та Г. І. А.а, … р.н.

 

 

Міський голова

Н.Островська