Мобільний телефон міської ради - 0970982508 21 травня 2019 року о 15-00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Красилівської міської радиРеєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 435 (від 27.09.2018 року)

Рішення № 435 (від 27.09.2018 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 27.09.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

27.09.2018

Красилів

№ 435

 

 

Про хід виконання рішення виконавчого комітету Красилівської міської ради від 31.05.2018 року № 229 «Про виконання батьківських обов’язків Л. Г. О. по відношенню до свого малолітнього сина»

 

 

Розглянувши  акт обстеження матеріально-побутових умов проживання та виховання малолітньої дитини в сім’ї Л. Г. О.  від 21.09.2018 року, виконавчий комітет міської ради відмічає, що Л. Г. О. проживає у квартирі …, разом із малолітнім сином – Л. О. С., … р.н., та матір’ю – Л. Л. П..

Л.  Г. О.  має статус одинокої матері та виховує малолітнього сина – Л. О. С., … р.н.

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 31.05.2018 року № 229 «Про виконання батьківських обов’язків Л. Г. О. по відношенню до свого малолітнього сина» сім’ю     Л. Г. О. взято на облік сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах при виконавчому комітеті Красилівської міської ради, у зв’язку з невиконанням батьківських обов’язків Л. Г. О. по відношенню до малолітнього сина.

Сім’я Л. Г. О. перебуває під соціальним супроводом у Красилівському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з  метою надання допомоги у подоланні сім’єю складних життєвих обставин.

Під час обстеження матеріально-побутових умов проживання було встановлено, що для малолітнього О. облаштовано окреме спальне місце; постільна білизна чиста. Є в наявності засоби гігієни та дитячі іграшки. Наявний запас продуктів харчування: крупи, макаронні вироби, яйця, молоко, морожене м’ясо; був приготовлений суп та гречана каша. На момент обстеження в квартирі було відносно чисто (брудні килимові покриття).

        Л. Г. О. не працює, перебуває на обліку в Красилівському районному центрі зайнятості, як безробітна (має бажання працевлаштуватися), отримує державну соціальну допомогу одинокій матері, що становить 1400 грн./міс. Л. Л. П. працює техпрацівником у ДП «Красилівський агрегатний завод».

Зі слів жителів  житлового будинку …, між ними та сім’єю Л. Г. О. покращилися стосунки, конфліктні ситуації не виникають; у стані алкогольного сп’яніння Л. Г. О. вони не помічали.   

Малолітній О. відвідує …. Відповідно до довідки-характеристики, виданої завідувачем навчального закладу Гришиною С. М., малолітній О. одягнений неохайно, часто приходить у дошкільний навчальний заклад брудним; на зауваження вихователя та медичних працівників мама не завжди реагує. Зі слів завідувача навчального закладу, О. проявляє агресію по відношенню до інших дітей.

Малолітній О. відвідував консультації практичного психолога. За результатами діагностичних даних для повного і гармонійного розвитку неповнолітньої дитини  Л. Г. О. рекомендовано  разом із сином отримати комплексну допомогу у Центрі соціальної підтримки дітей і сімей із стаціонарним перебуванням, а також консультація дитячого невропатолога.  Рекомендації  практичного психолога  Л. Г. О. були проігноровані.

Зважаючи на викладене, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про охорону дитинства», виконавчий комітет міської ради  

        ВИРІШИВ:

 

1. Зобов’язати Л. Г. О. забезпечити належне виховання і утримання своєї малолітньої дитини.

2. Рекомендувати Л. Г. О.  виконати рекомендації практичного психолога: відвідати разом із малолітнім сином – Л. О. С., … р.н., дитячого невропатолога та отримати комплексну допомогу у Центрі соціальної підтримки дітей і сімей із стаціонарним перебуванням для повного і гармонійного розвитку малолітньої дитини.

3. Працівникам апарату та виконавчих органів Красилівської міської ради спільно з представниками служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації і Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді періодично здійснювати обстеження житлово-побутових умов проживання малолітнього Л.О. Сергійовича в сім’ї  Л. Г. О..

 

 

Міський голова

Н.Островська