Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 436 (від 27.09.2018 року)

Рішення № 436 (від 27.09.2018 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 27.09.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

27.09.2018

Красилів

№ 436

 

 

Про хід виконання рішення виконавчого комітету Красилівської міської ради від 14.06.2018 року № 248 «Про виконання батьківських обов’язків Доміною Марією Миколаївною та Доміним Андрієм Миколайовичем по відношенню до своїх малолітніх дітей»

 

 

Розглянувши акт обстеження матеріально-побутових умов проживання та виховання малолітніх дітей в сім’ї  Д.  М. М. та Д. А. М.  від 21.08.2018 року, виконавчий комітет міської ради відмічає, що в сім’ї   Д.  М. М. та Д. А. М. виховується троє малолітніх дітей – Д. М. А.,… р.н., Д. Д. А., … р.н., Д. Є. А., … р.н.

Сім’я Д. М. А. та Д. А. М. проживає у житловому будинку ….

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 14.06.2018 року № 248 «Про виконання батьківських обов’язків Д. М. А. та Д. А. М. по відношенню до своїх малолітніх дітей» сім’ю Д. М. М. та Д. А. М. взято на облік сімей, які опинились в складних  життєвих обставинах при виконавчому комітеті Красилівської міської ради, у зв’язку із невиконанням батьками своїх батьківських обов’язків по відношенню до малолітніх дітей.

За пройдений період Красилівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зібрано пакет документів для започаткування соціального супроводу над сім’єю Д. М. А. та Д. А. М.  з  метою надання допомоги у подоланні сім’єю складних життєвих обставин.

 

Під час обстеження 21.08.2018 року у кімнатах житлового будинку … було прибрано. В приміщені відсутні умови для проведення заходів особистої гігієни (засоби  гігієни відсутні). Наявний запас продуктів харчування (крупи, молоко, сир, м’ясні продукти). На момент обстеження діти мали доглянутий зовнішній вигляд.

Відповідно до інформації стосовно учениці 3 класу Д. М. А. від 24.09.2018 року, наданої директором Дружненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, малолітня М. у цьому навчальному році з 03.09 по 21.09 навчалася лише два дні (через хворобу). Шкільним приладдям, в основному, учениця забезпечена (відсутнє приладдя для уроків трудового навчання та спортивний одяг). Дитина відвідує школу в неохайному вигляді.

Зі слів жителів … Д. А. М. продовжує зловживати алкогольними напоями.

Місячний дохід сім’ї складається із державної соціальної допомоги як малозабезпеченій сім’ї та державної соціальної допомоги при народженні дитини, що становить 4200 гривень. Д. А. М. не працевлаштований.

Зважаючи на викладене, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про охорону дитинства», виконавчий комітет міської ради  

        ВИРІШИВ:

 

1. Вказати Д. М. А. та Д. А. М. на незадовільне виконання батьківських обов’язків  по відношенню до своїх малолітніх дітей – Д. М. А.,    … р.н., Д. Д.А., … р.н., Д. Є. А., … р.н.

2. Зобов’язати Д. М. М. та Д. А. М. забезпечити належне виховання і утримання свої малолітніх дітей.

3. Рекомендувати Д. А. М. працевлаштуватися.

4. Працівникам апарату та виконавчих органів Красилівської міської ради спільно з представниками служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації і Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді періодично здійснювати обстеження житлово-побутових умов проживання малолітніх дітей в сім’ї  Д. М. А. та Д. А. М..

 

 

Міський голова

Н.Островська