Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 589 (від 20.12.2018 року)

Рішення № 589 (від 20.12.2018 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 21.12.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

20.12.2018

Красилів

№ 589

 

 

Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 14.06.2018 року № 249 «Про виконання батьківських обов’язків Рачук Наталією Володимирівною по відношенню до своїх малолітніх дітей»

 

 

Розглянувши звернення Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від 27.11.2018 року  щодо  неналежного виконання батьківських обов’язків Рачук Наталією Володимирівною,       1994 р.н., по відношенню до своїх малолітніх дітей, акт обстеження матеріально-побутових умов проживання та виховання малолітніх дітей в сім’ї  Рачук Н. В.  від 23.11.2018 року, виконавчий комітет міської ради відмічає, що в сім’ї   Рачук Н. В. виховується п’ятеро малолітніх дітей – Рачук Зоряна В’ячеславівна, 19.11.2010 р.н., Рачук Любомир В’ячеславович, 31.01.2013 р.н., Рачук Андріана В’ячеславівна, 20.03.2014 р.н., Рачук Єгор В’ячеславович, 09.10.2016  р.н., Рачук Дамір Володимирович, 14.07.2018 р.н.

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 14.06.2018 року № 249 «Про виконання батьківських обов’язків Рачук  Наталією Володимирівною по відношенню до своїх малолітніх дітей» сім’ю          Рачук Н. В. взято на облік сімей, які опинились в складних  життєвих обставинах при виконавчому комітеті Красилівської міської ради, у зв’язку із невиконанням нею батьківських обов’язків по відношенню до малолітніх дітей.

За пройдений період Красилівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді започатковано соціальний супровід над сім’єю Рачук  Наталії Володимирівни з метою надання допомоги у подоланні сім’єю складних життєвих обставин.

В ході обстеження було встановлено, що Рачук  Наталія  Володимирівна разом із дітьми проживає у своєї матері (Власюк К. А.) в житловому будинку  № 17 по вул. Лісова в с. Дружне Красилівського району. Місце проживання Рачук Н. М. та її малолітніх дітей зареєстроване у житловому будинку № 29 по вул. Вишнева в с. Дружне Красилівського району. Рачук Наталія Володимирівна має статус одинокої матері.

На момент обстеження було виявлено запас продуктів харчування, приготовленої їжі не було. Є в наявності невелика кількість одягу та взуття у занедбаному стані. Для дітей є окремі спальні місця, однак постільна білизна брудна. Не має відведеного місця для проведення гігієнічних процедур, засоби особистої гігієни відсутні.

Відповідно до інформації стосовно учениці 3 класу – Рачук З. В., наданої директором Дружненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, малолітня Зоряна не навчена правилам особистої гігієни, охайності та не має вміння дбати про шкільне приладдя. Рачук Наталія Володимирівна навчанням своєї дочки цікавиться мало. На батьківські збори та виховні заходи приходить баба – Власюк Катерина Анатоліївна.

Як зазначено у листі Красилівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Рачук Н. В. не займається вихованням дітей, веде аморальний спосіб життя, за дітьми доглядає баба – Власюк Катерина Анатоліївна.

Місячний дохід сім’ї складається із державної соціальної допомоги як малозабезпеченій сім’ї, державної соціальної допомоги одинокій матері та державної соціальної допомоги при народженні дитини, що становить близько 10,0 тис. гривень.

Зважаючи на викладене, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про охорону дитинства», виконавчий комітет міської ради  

        ВИРІШИВ:

 

1. Вказати Рачук Наталії Володимирівні на незадовільне виконання батьківських обов’язків   по відношенню до своїх малолітніх дітей – Рачук Зоряни В’ячеславівни, 19.11.2010 р.н., Рачука Любомира В’ячеславовича, 31.01.2013 р.н., Рачук Андріани В’ячеславівни, 20.03.2014 р.н., Рачука    Єгора В’ячеславовича, 09.10.2016  р.н., Рачука Даміра Володимировича, 14.07.2018 р.н.

2. Зобов’язати Рачук Наталію Володимирівну забезпечити належне виховання і утримання своїх малолітніх дітей.

3.Працівникам апарату та виконавчих органів Красилівської міської ради спільно з представниками служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації і Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді періодично здійснювати обстеження житлово-побутових умов проживання малолітніх дітей в сім’ї  Рачук Наталії Володимирівни.

4. Інформацію про виконання  даного рішення винести на розгляд виконавчого комітету міської ради у січні 2019 року.

 

 

 

Міський голова

Н.Островська