Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 590 (від 20.12.2018 року)

Рішення № 590 (від 20.12.2018 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 21.12.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

20.12.2018

Красилів

№ 590

 

 

Про виконання батьківських обов’язків Доміною Марією Миколаївною та Доміним Андрієм Миколайовичем по відношенню до своїх малолітніх дітей

 

 

Розглянувши звернення Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від 03.12.2018 року та акт обстеження матеріально-побутових умов проживання та виховання малолітніх дітей в сім’ї  Доміної  М. М. та Доміна А. М.  від 23.11.2018 року, виконавчий комітет міської ради відмічає, що в сім’ї   Доміної  М. М. та Доміна А. М. виховується троє малолітніх дітей – Доміна Майя Андріївна,10.05.2010 р.н., Домін Дмитро Андрійович, 18.12.2013 р.н., Доміна Євгена Андріївна, 09.11.2016 р.н.

Сім’я Доміної Марії Миколаївни та Доміна Андрія Миколайовича проживає у житловому будинку № 25 по вул. Вишнева в с. Дружне Красилівського району.

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 14.06.2018 року № 248 «Про виконання батьківських обов’язків Доміною Марією Миколаївною та Доміним Андрієм Миколайовичем по відношенню до своїх малолітніх дітей» сім’ю Доміної М. М. та Доміна А. М. взято на облік сімей, які опинились в складних  життєвих обставинах при виконавчому комітеті Красилівської міської ради, у зв’язку із невиконанням батьками своїх батьківських обов’язків по відношенню до малолітніх дітей.

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 27.09.2018 року № 436 «Про хід виконання рішення виконавчого комітету Красилівської міської ради від 14.06.2018 року № 248 «Про виконання батьківських обов’язків Доміною Марією Миколаївною та Доміним Андрієм Миколайовичем по відношенню до своїх малолітніх дітей» зобов’язано Доміну Марію Миколаївну та Доміна Андрія Миколайовича забезпечити належне виховання і утримання своїх малолітніх дітей.

За пройдений період Красилівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді започатковано соціальний супровід над сім’єю Доміної Марії Миколаївни та Доміна Андрія Миколайовича  з  метою надання допомоги у подоланні сім’єю складних життєвих обставин.

Під час обстеження матеріально-побутових умов проживання сім’ї Доміних 23.11.2018 року було встановлено, що діти забезпечені повноцінним харчуванням. В приміщені відсутні умови для проведення заходів особистої гігієни (засоби  гігієни наявні).

Відповідно до інформації стосовно учениці 3 класу Доміної Майї Андріївни від 20.12.2018 року, наданої директором Дружненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, малолітня Майя у цьому навчальному році пропустила 15 днів через хворобу. Шкільним приладдям, в основному, учениця забезпечена (відсутнє приладдя для уроків трудового навчання та спортивний одяг). Дитина відвідує школу в неохайному вигляді. На батьківські збори батьки не з’являються.

Місячний дохід сім’ї складається із державної соціальної допомоги як малозабезпеченій сім’ї та державної соціальної допомоги при народженні дитини, що становить 4200 гривень. Доміна М. М. нещодавно працевлаштувалася різноробочою у ПП «Мамин хліб». Домін Андрій Миколайович не працевлаштований, займається вихованням дітей.

Ситуація щодо виховання малолітніх дітей в сім’ї Доміна А. М. та   Доміної М. М. дещо покращилася. Однак, зі слів жителів с. Дружне, Домін Андрій Миколайович та Доміна Марія Миколаївна продовжують зловживати алкогольними напоями.

Зважаючи на викладене, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про охорону дитинства», виконавчий комітет міської ради  

        ВИРІШИВ:

 

1.Вказати Доміній Марії Миколаївні та Доміну Андрію Миколайовичу на незадовільне виконання батьківських обов’язків по відношенню до своїх малолітніх дітей – Доміної Майї Андріївни,    10.05.2010 р.н., Доміна Дмитра Андрійовича, 18.12.2013 р.н., Доміної Євгени Андріївни, 09.11.2016 р.н.

2.Зобов’язати Доміну Марію Миколаївну та Доміна Андрія Миколайовича забезпечити належне виховання і утримання свої малолітніх дітей.

3.Рекомендувати Доміну Андрію Миколайовичу та Доміній Марії Миколаївні пройти курс лікування алкогольної залежності.

4.Працівникам апарату та виконавчих органів Красилівської міської ради спільно з представниками служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації і Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді періодично здійснювати обстеження житлово-побутових умов проживання малолітніх дітей в сім’ї  Доміної Марії Миколаївни та Доміна Андрія Миколайовича.

5.Інформацію про виконання  даного рішення винести на розгляд виконавчого комітету міської ради у січні 2019 року.

 

 

 

Міський голова

Н.Островська