Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 591 (від 20.12.2018 року)

Рішення № 591 (від 20.12.2018 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 21.12.2018

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

20.12.2018

Красилів

№ 591

 

 

Про облік сімей, які проживають на території громади та перебувають в складних життєвих обставинах

 

 

 

Виконавчий комітет міської ради  відмічає, що станом на 20.12.2018 року на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади нараховується 26 сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах та які взято на облік сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах при виконавчому комітеті Красилівської міської ради, з метою надання допомоги у подолані складних життєвих обставин.

Працівниками апарату та виконавчих органів Красилівської міської ради спільно з представниками служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації і Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді періодично проводяться обстеження зазначених сімей. 

Відповідно до рішення Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї  та протидії торгівлі людьми при Красилівській райдержадміністрації від 09.02.2018 року передано на облік при виконавчому комітеті Красилівської міської ради сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах та проживають на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади у кількості 45 сімей.

Зважаючи на викладене, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про охорону дитинства», виконавчий комітет міської ради  

        ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію про облік сімей, що проживають на  території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади  та  опинились в складних життєвих обставинах взяти до відома.

2.    Працівникам апарату та виконавчих органів Красилівської міської ради спільно з представниками служби у справах дітей Красилівської райдержадміністрації і Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводити періодичні  обстеження сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, з метою надання їм необхідної допомоги.

3. Взяти на облік сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах,  сім’ї, що проживають на території  Красилівської міської об’єднаної територіальної громади та опинились в складних життєвих обставинах, згідно з додатком.

 

 

 

Міський голова

Н.Островська

dodatok.docx [41.29 Kb] (завантажень: 1)