Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 827 (від 05.04.2019 року)

Рішення № 827 (від 05.04.2019 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 09.04.2019

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

05.04.2019

Красилів

№ 827

 

 

Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території м. Красилів та с. Чепелівка

 

 

З метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення м. Красилова та с.Чепелівки, відповідно до ст. 7 Закону України ,,Про житлово – комунальні послуги’’, ст. 35-1 Закону України ,,Про відходи’’, постанов Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 року № 1070 ,,Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів’’, від 16.11.2011 року №1173 ,,Питання надання послуг з вивезення побутових відходів’’, керуючись ст. 30 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, виконавчий комітет міської ради 

         ВИРІШИВ:

 

1. Провести конкурс  з визначення виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території м. Красилів та с.Чепелівка.

2. Створити конкурсну комісію по визначенню виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території м. Красилів та с. Чепелівка та затвердити її склад згідно з додатком.

3. Затвердити конкурсну документацію з визначення виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів (крім токсичних і особливо небезпечних) з території м. Красилів та с.Чепелівка, що додається.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради Слободянюк М.О.

 

 

 

Міський голова

Н.Островська