Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення № 2417 (від 23.04.2015 року)

Рішення № 2417 (від 23.04.2015 року)

Рішення, Регуляторна діяльність

Дата оприлюднення: 29.04.2015

Дата оновлення: ---

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

РІШЕННЯ

 

 

23.04.2015

Красилів

№ 2417

 

 

Про прийняття проекту рішення виконавчого комітету міської ради ,,Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Красилів’’

 

 

Керуючись законами України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, ,,Про автомобільний транспорт’’, ,,Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності’’ та наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 року № 1175 ,,Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту’’, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Прийняти проект рішення ,,Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Красилів’’, що додається.

2. Апарату виконавчого комітету Красилівської міської ради (перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Білоус О.М.):

2.1. Підготувати аналіз регуляторного впливу проекту рішення ,,Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Красилів’’.

2.2. Оприлюднити зазначений проект рішення разом із відповідним аналізом регуляторного впливу на офіційному сайті Красилівської міської ради.

 

 

Секретар міської ради

Н. Олійник

 

dod.doc [49 Kb] (завантажень: 13)

analiz-regulyatornogo-vplyvu-taryf-na-perevezennya-nov..doc [57 Kb] (завантажень: 9)