Мобільний телефон міської ради - 0970982508 Реєстраційний відділ працює за новою адресою: пл.Незалежності, 2 (адмінбудинок, 1-ий поверх)
пошук на сайті
Електронна приймальня Верховна рада Нормативні акти України Урядовий портал Хмельницька обласна рада Свято-Троїцький храм УПЦ Київського Патріархату Асоціація міст України Безоплатна правова допомога Проект Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради

Красилівська міська рада » Виконавчий комітет » Рішення » Рішення №456 (від 15.09.2011 року)

Рішення №456 (від 15.09.2011 року)

Виконавчий комітет » Рішення

Дата оприлюднення: 21.09.2011

Дата оновлення: ---

УКРАЇНА

      

КРАСИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ 

 

від 15.09.2011 року                 № 456                    м. Красилів

 

Про  розгляд звернення жителів будинку

№ 129 по вул. М.Грушевського щодо видачі

дозволу на виготовлення проектної

документації для індивідуального

опалення квартир

 

 

            Розглянувши заяви  жителів будинку № 129 по вул. М.Грушевського про видачу дозволу на виготовлення проектної документації для індивідуального опалення квартир, керуючись законами України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, ,,Про теплопостачання’’, Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року  № 630 ,,Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення’’,

наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22.11.2005 року № 4 ,, Про затвердження Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання’’,  виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

 

     1. Відмовити Поручник Анні Олексіївні, провул.Коцюбинського, 1 у виготовленні проектної  документації для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкції системи газопостачання квартири № 23 по вул. М.Грушевського, 129, в зв’язку з відсутністю заяв від всіх власників квартир зазначеного будинку.

     2. Відмовити  Заруденському Сергію Степановичу, вул. М. Грушевського, 129 ,,А’’, кв. 78 у виготовленні проектної  документації для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкції системи газопостачання квартири, в зв’язку з відсутністю заяв від всіх власників квартир зазначеного будинку.

     3. Відмовити Шведу Олександру Леонідовичу, вул. М. Грушевського, 129, кв. 17, у виготовленні проектної  документації для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкції системи газопостачання квартири, в зв’язку з відсутністю заяв від всіх власників квартир зазначеного будинку.

     4. Відмовити Стецюку Сергію Івановичу, вул. М. Грушевського, 129 ,,А’’, кв. 8 у виготовленні проектної  документації для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкції системи газопостачання квартири, в зв’язку з відсутністю заяв від всіх власників квартир зазначеного будинку.

     5. Відмовити Пасічник Галині Андріївні, вул. М. Грушевського, 129 ,,А’’, кв. 69  у виготовленні проектної  документації для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкції системи газопостачання квартири,  в зв’язку з відсутністю заяв від всіх власників квартир зазначеного будинку.

     6. Коляді Надії Василівні, вул. М.Грушевського, 129 ,,А’’, кв. 47 у виготовленні проектної  документації для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкції системи газопостачання квартири, в зв’язку з відсутністю заяв від всіх власників квартир зазначеного будинку.

     7. Качану Сергію Михайловичу, вул. М.Грушевського, 129 ,,А’’, кв. 97 у виготовленні проектної  документації для  індивідуального опалення з побутовим котлом на газовому паливі та реконструкції системи газопостачання квартири, в зв’язку з відсутністю заяв від всіх власників квартир зазначеного будинку.

 

 

 

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів                                                               О.Білоус


Теги: Засідання виконавчого комітету 15.09.2011